Pomysł, który zebrał 1,6 mln dolarów w internecie. Taśma do klocków LEGO

Dwójka projektantów stworzyła niezwykłą taśmę, która pasuje do znanych na całym świecie klocków LEGO. Jej pomysłodawcy zebrali już 1,6 mln dolarów na rozwój biznesu.

Taśma Nimuno Loops jest elastyczna i można ją ciąć, foto: Indiegogo.com

Mowa o Nimuno Loops – taśmie, którą można ciąć nożyczkami i naklejać na dowolną powierzchnię. Produkt ma specjalny kształt pasujący do innych klocków dzięki czemu daje niezliczone możliwości zabawy, dekoracji, ale także praktycznego wykorzystania. Pomysłodawcy podkreślają fakt, że taśma jest elastyczna i kompatybilna z takimi markami zabawek jak: LEGO, Mega Bloks czy Kreo.

Pomysł narodził się w Republice Południowej Afryki, a jego projektantami są Anine Kirsten oraz Max Basler. Wspólnie z prezesem firmy Jaco Krugerem postanowili, że po środki na rozwój biznesu wybiorą się na platformę crowdfundingową. Pomysł Nimuno Loops przypadł internautom do tego stopnia, że wpłacili oni 20112% pierwotnego celu kampanii. W sumie blisko 50 tys. wspierających zasiliło pomysł elastycznej taśmy kwotą 1,6 mln dolarów.

Taśma Nimuno Loops sprzedawana jest w rolkach w kilku kolorach do wyboru. Produkt chroniony jest patentem a jego cena na platformie Indiegogo to 34 dolary za 6 sztuk.

Grzegorz Marynowicz
MamBiznes.pl

Komentarze

IgorAntolik

10 maja 2017 Odpowiedz

Całkiem ciekawy pomysł. Ja raczej chce iść w zupełnie innym kierunku, bo planuje otworzyć na franczyzie klub fitcurves. Teraz dużo ludzi szuka dobrego miejsca do ćwiczeń i pomyślałem, że może to być dobry sposób na biznes.

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*