Robią biznes sprzedając świece o zapachu nowego MacBooka

Nowy MacBook to przedmiot pożądania niejednego klienta. Dla osób, które nie stać na taki wydatek pewna amerykańska firma oferuje świece o zapachu nowiutkiego laptopa.


foto: twelvesouth.com

Świece to produkty stare jak cywilizacja, ale okazuje się, że nawet w tej branży nie brakuje innowacyjnej myśli. Znamy firmę Man Can produkującą świece dla mężczyzn, które zamiast tradycyjnych woni oferują zapachy: trocin, koszonej trawy, bekonu czy fajki do tytoniu . Z kolei spółka Flicking Candles oferuje okolicznościowe świece na takie wydarzenia jak: niezdany egzamin, odwołane wakacje, zrujnowana przyjaźń czy wzięty rozwód. Przedsiębiorstwo Twelve South wyszło naprzeciw wszystkim fanom komputerów z rodziny Macintosh.

foto: twelvesouth.com

Amerykańska firma postanowiła w świecy zamknąć zapach(zdaniem producenta jest specyficzny)  świeżo zakupionego laptopa Apple. Produkt skierowany jest nie tylko do fanów marki, których nie stać na komputer z rodziny Macintosh, ale również dla szczęśliwych posiadaczy, którzy woń nowego MacBooka kupionego w salonie Apple Store chcą zachować na dłużej w swoim domu. Świeca swoim designem nawiązuje do prostoty charakterystycznej dla komputerowego giganta. Zapach „New Apple” pojedynczej świecy może wypełniać pomieszczenie przez 55 godzin. Za taką przyjemność klient musi zapłacić 24 dolary.

– 5 nietypowych pomysłów na biznes z automatu

– 5 inspirujących pomysłów na biznes

Grzegorz Marynowicz

Bankier.pl

Komentarze

swswsw

12 października 2016 Odpowiedz

Jak sie kot zeszcza to dluzej smierdzi… i jest to za darmo…

xyz

12 października 2016 Odpowiedz

Jeśli to Twój kot to nie do końca za darmo.

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*