Robert De Niro rusza z nowym biznesem w Polsce

Amerykański aktor znany z filmów „Ojciec chrzestny II” czy „Wściekły byk” tworzy nowy biznes nad Wisłą. W Warszawie gwiazdor otworzy własny hotel i restaurację.

Fot. FORUM/ Carlo Allegri

Robert De Niro ma talent nie tylko do aktorstwa, co udowodnił w wielu znanych filmach, ale także w biznesie. Od kilku lat gwiazdor jest właścicielem sieci hoteli Nobu, które są adresowane do klientów, pragnących otrzymać wysoki standard i luksus. Firmę współtworzą Meir Teper, znany producent filmowy oraz Nobu Matsuhisa, szef kuchni.

Do niedawna sieć hoteli rozwijała się tylko w Stanach Zjednoczonych. Jednak twórcy w 2016 roku postanowili rozpocząć ekspansję na rynek europejski. Na początek hotel sieci Roberta De Niro zagościł w Londynie, a później w Barcelonie, na Ibizie i w Marbelli. Piąty hotel sieci Nobe na Starym Kontynencie powstanie w Polsce, a dokładniej w Warszawie.

Fot. materiały prasowe

Hotel zostanie zlokalizowany w centrum miasta w pobliżu znanego centrum restauracyjnego Hali Koszyki. Nowy obiekt zaoferuje 120 pokoi oraz restaurację. Ponadto znajdą się w nim sale dedykowane eventom i wydarzeniom biznesowym, ale także strefa fitness. Pierwsi goście skorzystają z usług hotelu Roberta de Niro na początku 2020 roku.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl