Rusza akcelerator dla start-upów z branży AGD

Start-upy z całej Polski mogą już zapisywać się do pierwszej rundy programu „BSH Future Home Accelerator Powered by Techstars”. Światowy producent AGD, lider w Europie i Polsce – firma BSH Home Appliances Group – łączy siły z globalnym akceleratorem biznesu Techstars. BSH rozpoczyna poszukiwania start-upów, które mają pomysły na rozwijanie usług cyfrowych i przełomowych technologii przeznaczonych dla domowych kuchni przyszłości i AGD, opartych na rozwiązaniach internetowych.

Foto: YAY Foto

Program ma wymiar globalny i skupia się wokół wyszukiwania start-upów dysponujących przełomowymi pomysłami z zakresu technologii cyfrowych przeznaczonych dla domowych kuchni przyszłości i AGD. Celem programu jest znalezienie potencjalnych modeli biznesu cyfrowego, ich merytoryczna ocena oraz wsparcie w jak najszybszej realizacji pomysłów. Firma BSH bardzo liczy na udział polskich start-up’ów, które mogą pochwalić się swoimi pomysłami.

Program „BSH Future Home Accelerator Powered by Techstars” zaplanowany jest na najbliższe trzy lata. Zainteresowane programem start-upy mogą zgłaszać chęć udziału w pierwszej rundzie, która rozpocznie się na początku 2019 roku. Dziesięć zwycięskich zespołów zostanie zaproszonych do uczestnictwa w trzymiesięcznym programie w Niemczech w Monachium, gdzie znajduje się główna siedzibą firmy BSH Home Appliances Group. W ciągu trzynastu tygodni przyszli przedsiębiorcy przejdą proces rozwojowy, który w standardowych warunkach trwałby ponad rok.

Co zyskują start-upy w ramach programu „BSH Future Home Accelerator Powered by Techstars”? Przede wszystkim, są to konkretne korzyści:
• Wiedza i doświadczenie jednego z największych producentów AGD na świecie (BSH Home Appliances Group)
• Potencjał ponad miliona urządzeń AGD podłączonych do internetu w ekosystemie Home Connect
• Kompleksowy program mentorski
• Globalna sieć Techstars – dostęp do ekspertów oraz inwestorów
• Wsparcie branżowych ekspertów

Zainteresowane start-upy mogą zgłaszać się do 14 października 2018 r. pod adresem www.BSHAccelerator.com.

Program „BSH Future Home Accelerator Powered by Techstars” wpisuje się w działania w ramach przekształcania BSH w spółkę Hardware+. Firma BSH liczy na pozyskanie, wdrażanie i rozwijanie na większą skalę nowych modeli biznesowych opartych na rozwiązaniach cyfrowych. Globalna firma BSH jako wiodąca w branży AGD jest otwarta na współpracę ze start-upami, które zapewnią możliwość dostępu do nowych, innowacyjnych technologii, nowych rynków oraz inwestycji.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

materiały prasowe

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*