Rusza nowy program akceleracyjny dla start-upów

Startuje program akceleracji skierowany do polskich start-upów, tworzących rozwiązania dla branży e-commerce. Wybrane zespoły zyskają szansę na zdobycie pierwszego, przełomowego zlecenia. Organizator – Digital Now! Holding planuje w ciągu najbliższych dwóch lat przeznaczyć na ten cel 2 mln zł.

Foto: thetaXstock

Zespoły, które pozytywnie przejdą proces rekrutacyjny, podejmą 3-miesięczną współpracę  z jednym z partnerów technologicznych. Zyskają w ten sposób szansę zaprezentowania swojego pomysłu szerszej publiczności i testowania go w warunkach biznesowych.

Program obejmuje nie tylko akcelerację start-upów, ale również działania towarzyszące temu procesowi. Pomysłodawcy chcą wspierać uczestników na wszystkich etapach nawiązanej współpracy i być dla nich swoistym mentorem.  Po upływie 3-miesięcznego okresu współpracy zespoły, które zrealizowały założenia programu, wezmą udział w „Demo day” organizowanym przez wchodzącą w skład holdingu Grupę iCEA. Najbardziej perspektywiczne rozwiązania zostaną zaprezentowane przed wybranymi inwestorami. Po zakończeniu programu zespoły w dalszym ciągu będą mogły korzystać ze wsparcia mentorskiego Digital Now! Holding.

Program akceleracji jest bezpośrednio związany ze strategią holdingu, która zakłada rozbudowę sieci partnerskiej w obszarach związanych z e-commerce oraz aktywne wspieranie budowy ekosystemu e-commerce w Polsce już na wczesnym etapie. Udział w programie w roli partnerów technologicznych potwierdzili: SpeedUp VC, YouNick Mint, SMS Api. Rekrutacja do udziału
w programie rozpocznie się 21 czerwca i potrwa do 15 lipca.

Formularz rekrutacyjny oraz szczegółowe informacje dotyczące programu dostępne są na stronie internetowej: https://digitalnow-holding.com/program-akceleracji.html

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*