Samsung poszukuje lubelskich start-upów. Ruszył nabór do inkubatora

Samsung Inkubator w Lublinie wystartował z kolejną edycją programu dla start-upów. Tym razem poszukiwane są lubelskie firmy związane z cyberbezpieczeństwem. Młodzi przedsiębiorcy na zgłoszenie swojego udziału mają jeszcze 3 miesiące.

Samsung poszukuje lubelskich start-upów; Fot. Samsung Inkubator

W październiku 2018 roku ruszył Inkubator Samsunga w Lublinie. To właśnie wtedy uruchomiony został pierwszy nabór start-upów. Dziś natomiast startuje kolejna edycja programu, która tak jak poprzednia ukierunkowana jest na cyberbezpieczeństwo. To właśnie firmy z tego obszaru mogą zgłosić chęć swojego udziału w inkubatorze.

Aplikować można na stronie inkubatora za pośrednictwem specjalnego formularza.  Na wysłanie zgłoszenia start-upy mają czas do końca marca 2020 r. Po przejściu procesu rekrutacyjnego firmy będą mogły liczyć na wsparcie technologiczne i merytoryczne na każdym etapie rozwoju. Co więcej, wybrane start-upy wezmą udział w intensywnych szkoleniach z dziedzin związanych z technologią czy marketingiem. Dodatkowo wybrane pomysły będą mogły liczyć na wsparcie finansowe. Ich autorzy zachowają jednocześnie pełnie praw do swoich koncepcji. Inkubator przygotuje także młodych przedsiębiorców do prezentacji swoich pomysłów przez inwestorów.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*