Sprawdź dodatkowe usługi bankowe dla przedsiębiorców (materiał partnera)

VAS (ang. Value Added Services), czyli tzw. usługi dodatkowe, często określane są jako przyszłość bankowości. Ten popularny trend jest coraz bardziej widoczny w wielu krajach. Podążając za światowymi liderami w dziedzinie bankowości, PKO Bank Polski przygotował szeroką ofertę VAS-ów dla wszystkich przedsiębiorców.

Konto firmowe to nie wszystko

Klienci, którzy otwierają swoje pierwsze konto firmowe, bardzo często (oprócz zakresu podstawowych usług oraz tabeli opłat), zwracają uwagę na dodatkowe opcje. W rzeczywistości im bogatsza jest oferta banku w tym zakresie, tym łatwiejsze, prostsze i tańsze będzie prowadzenie firmy w przyszłości. Najlepszym przykładem jest wirtualny asystent PKO Banku Polskiego, dzięki któremu nigdy nie zapomnisz o zapłaceniu składek oraz podatku, a przy tym mnie narazisz się na odsetki lub kary. Program przypomni o nadchodzących płatnościach w odpowiednim momencie.

e-Księgowość od PKO Banku Polskiego

Kolejną z dodatkowych usług, które znacznie zwiększają wydajność pracy, a także pozwalają uniknąć niepotrzebnych kosztów, jest program do księgowości. Możesz go przetestować, a następnie podjąć decyzję, czy chcesz samodzielnie prowadzić księgowość firmy, czy wolisz wybrać usługi biura rachunkowego. Nawet jeśli rozliczenia przekażesz księgowej, e-Księgowość pozwoli ci za darmo wystawiać faktury. Dzięki programowi nigdy nie pomylisz się w numeracji dokumentów, a wszystkie dane o kontrahentach ściągną się automatycznie po wpisaniu w odpowiednią rubrykę numeru NIP.

Kredyty, leasingi i zabezpieczenie

Konto firmowe w PKO Banku Polskim to również dużo szersze możliwości finansowania zakupów. Oprócz debetu na koncie, który może wynosić aż 20 000 zł, otrzymujesz dostęp do różnorodnych kredytów i leasingów na zakupy firmowe. Możesz skorzystać w nich np. w celu zakupu nowego sprzętu lub nieruchomości bądź wybrać leasing pojazdów. Jeżeli chcesz być zawsze pewny tego, że faktury, które wystawiasz, zostaną opłacone na czas, z pomocą może przyjść usługa mikrofaktoringu. Dzięki niej wszystkie długi twoich kontrahentów przejdą na bank, a ty natychmiastowo otrzymasz na konto zapłatę za swoje faktury.

Terminal płatniczy

Kolejnym z udogodnień, ważnym w szczególności dla osób prowadzących biznes w formie stacjonarnej lub z dojazdem do klienta, jest możliwość otrzymania bezpłatnego terminala płatniczego. Usługa ta jest dostępna za pośrednictwem PKO Banku Polskiego i obejmuje terminal w wersji podstawowej (na zawsze za darmo) oraz rok zwolnienia z prowizji od transakcji wykonanych kartami Visa lub Mastercard. Terminal płatniczy to dużo większe bezpieczeństwo płatności niż w przypadku tradycyjnego obrotu gotówkowego.

Kantor online

Innym oferowanym przez PKO Bank Polski VAS-em jest usługa iPKO dealer, czyli internetowy kantor dla firm. Dzięki niemu możesz wykonywać transakcje natychmiastowe już od 1 EUR czy 1 USD. Kantor PKO to przede wszystkim możliwość wymiany waluty w tempie ekspresowym i bez dodatkowych pośredników. Jest to zatem najlepszy sposób na pozbycie się dodatkowych kosztów związanych z przewalutowaniem. Kantor online dostępny jest we wszystkie dni robocze przez całą dobę, a w weekendy oraz święta w godzinach od 7 do 17. To znacznie ułatwienie i przyspieszenie w przypadku transakcji międzynarodowych. Usługa jest zintegrowana z serwisem iPKO, dlatego jej obsługa jest niezwykle prosta i nie wymaga zakładania dodatkowych kont.

Materiał partnera

Komentarze

Avatar

Domin

26 listopada 2020 Odpowiedz

Jeśli wymiana walut to tylko w Kantorekspert.pl. korzystam i polecam

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*