„Od szkicu wstępnego do realizacji” – bezpłatne spotkanie networkingowe

Kto stoi za firmą architektoniczną, która zaprojektowała znane restauracje w Łodzi jak np. MITMI, MOTYWY, DOKI czy MEIMEI? Jak jednoosobową działalność gospodarczą przekształcić w kilkuosobową, dobrze prosperującą firmę? W jaki sposób pozyskiwać współpracowników i kontrahentów dla swojego biznesu? O tym wszystkim, już 9 listopada o godzinie 19:00 w Idea Hub w Łodzi, opowie Nastazja Kropidłowska, właścicielka łódzkiego biura architektonicznego.

Foto: Materiały prasowe

Przekształcenie firmy z jednoosobowej działalności gospodarczej w spółkę to proces, który wymaga niemałych nakładów finansowych, jak i czasowych. Osoba mierząca się po raz pierwszy z tym trudnym zadaniem, może czuć się zagubiona. W takich przypadkach warto udać się po poradę do osoby z większym doświadczeniem.

Pośród wielu ważnych aspektów, również ten element działalności firmy poruszy Nastazja Kropidłowska, założycielka firmy „Architektura Nastazja Kropidłowska-Słaboszewska”. Podczas spotkania networkingowego w Idea Hub w Manufakturze opowie o swojej bogatej historii biznesowej, z której młodzi przedsiębiorcy mogą wiele się nauczyć.

Nastazja Kropidłowska, jako samodzielna architekt, zdobywała doświadczenie w renomowanych pracowniach architektonicznych w Łodzi i Warszawie. Pracownię „Architektura Nastazja Kropidłowska-Słaboszewska” tworzy grupa 4 osób. Specjalizują się w kompleksowych projektach wnętrz mieszkań prywatnych, domów i obiektów użytku publicznego, a także restauracji.

Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu spotkań networkingowych w łódzkim Idea Hub. Podczas nich, zaproszony gość opowiada o swoim doświadczeniu i firmie, a przedsiębiorcy mają możliwość spotkania się, wymienienia opiniami oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Idea Hub to przestrzeń coworkingowa, w której można bezpłatnie popracować, napić się kawy czy wynająć salę konferencyjną na spotkanie z kontrahentem. Regularnie odbywają się w niej również warsztaty dotyczące szeroko pojętej przedsiębiorczości.

Mat. Prasowe

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*