Co Tarcza Antykryzysowa oferuje innowacyjnym firmom? Dziś wideokonferencja

O godz. 13:00 na stronie internetowej www.parp.gov.pl/tarcza rozpocznie się wideokonferencja, na której przedstawiciele Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Banku Gospodarstwa Krajowego opowiedzą m.in. o ułatwieniach dla przedsiębiorców ubiegający się o kredyt na innowacje technologiczne. Poznamy również szczegóły nowych zasad udzielania gwarancji Biznesmax, która umożliwia szerszy dostęp do kredytów i pozwala zachować płynność finansową przedsiębiorstw.

dopłaty do wynagrodzeń

Fot. FORUM/ Andrzej Bogacz

Dzisiejszy webinar to 5. z cyklu 20. wideokonferencji Ministerstwa Rozwoju oraz PARP „Tarcza antykryzysowa dla biznesu”, które mają pomóc przedsiębiorcom w walce z negatywnymi gospodarczymi skutkami wywołanymi przez pandemię koronawirusa. Bezpłatne spotkania on-line są poświęcone wybranym narzędziom z rządowej tarczy antykryzysowej.

Agenda spotkania 4 czerwca br. pt. „Wsparcie dla innowacyjnych – utrzymanie płynności i dopłata do kredytu (gwarancje Biznesmax)” oraz „Jak sfinansować wdrożenie technologii w MŚP? Kredyt na innowacje technologiczne”:

– gwarancja Biznesmax,
– zabezpieczenie spłaty kredytu,
– finansowanie wdrożenia technologii w MŚP,
– kredyt na innowacje technologiczne.

Po zakończeniu konferencji eksperci przez 3 h na infolinii, nr tel. +48 (22) 101 04 01, będą odpowiadali na pytania przedsiębiorców. Pytania można zadawać także za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej www.papr.gov.pl/tarcza.

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*