Uber szuka szefa na Europę Środkowo-Wschodnią

Masz 10 letnie doświadczenie w rozwijaniu biznesu w Europie Środkowo-Wschodniej? Uber szuka osoby, która będzie zarządzała biznesem w tej części świata.

Uber szuka CEO na CEE z 10 letnim doświadczeniem w regionie, foto: Jaap Arriens, FORUM

 

Od idealnego kandydata spółka oczekuje udokumentowanych sukcesów w prowadzeniu działalności w Polsce i na Ukrainie. Ważnym kryterium jest portfolio zrealizowanych projektów i zawartych partnerstw z największymi firmami technologicznymi regionu. Ubiegający się o posadę w Uberze powinien posiadać 8-10 letnie doświadczenie na stanowisku managerskim. Od kandydata wymagana jest doskonała znajomość języka angielskiego i rosyjskiego w piśmie i w mowie. Dodatkowym atutem będą ukończone studia MBA i doświadczenie pracy w spółce technologicznej.

Osoba na stanowisku „Head of Business – Central and Eastern Europe” odpowiedzialna będzie za przygotowanie oraz realizację strategii spółki w Polsce i na Ukrainie. Do zadań należeć będzie rozbudowa sieci partnerów oraz raportowanie postępów oraz barier w pozyskiwaniu liczby kierowców oraz partnerów transportowych.

Więcej informacji w treści ogłoszenia o pracę. (Kliknij w grafikę poniżej)

Grzegorz Marynowicz
MamBiznes.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*