Dni Przedsiębiorczości Akademickiej

Kwiecień w stolicy Wielkopolski upłynie pod znakiem przedsiębiorczości. Już wkrótce osoby, które zastanawiają się, jak przekuć swoją wiedzę i umiejętności na intratny biznes albo chciałyby skorzystać z wiedzy i doświadczenia zarówno ekspertów, jak i praktyków – będą mogły wziąć udział w VI edycji Poznańskich Dni Przedsiębiorczości Akademickiej.

Każdego roku, wiosną, na poznańskich uczelniach odbywają się warsztaty i dyskusje na temat przedsiębiorczości akademickiej. Radzimy jak założyć pierwszą działalność gospodarczą, jak sprawnie zarządzać budżetem oraz w jaki sposób zadbać o wizerunek własnej firmy. W tym roku chcemy w szczególności pomóc odnaleźć się w świecie biznesu humanistom, artystom i młodym inżynierom.

Celem PDPA jest przybliżenie dwóch światów – nauki i biznesu – oraz pokazanie, że w dzisiejszych czasach świat biznesu musi korzystać z wiedzy naukowców, a naukowcy muszą konfrontować wyniki badań z warunkami i wymaganiami rynku. PDPA są także platformą służącą spotkaniu się początkujących i doświadczonych biznesmenów. To również doskonała okazja do skorzystania z oferty szkoleniowej.

Do uczestnictwa w inicjatywie zapraszamy przedsiębiorców, pracowników naukowych, studentów i absolwentów oraz przedstawicieli instytucji zajmujących się wspieraniem przedsiębiorczości akademickiej.

Poznańskie Dni Przedsiębiorczości Akademickiej –  chcesz wiedzieć więcej, zajrzyj na stronę www.pdpa.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*