Domena sms.pl sprzedana za 73 000 zł

Domena sms.pl została sprzedana. Kwotę 73 000 zł wyłożył właściciel platformy Serwersms.pl. Na liście wszechczasów polskiego rynku domen sprzedaż sms.pl uplasowała się na 13 miejscu. 

Nowym właścicielem adresu została platforma serwersms.pl. Do największej w tym roku transakcji doszło za pośrednictwem giełdy domen Nazwa.pl. Osiągnięta kwota wygląda imponująco na tle innych historycznych transakcji. Według platformy Cenydomen.pl najdroższą polską domeną był adres co.pl sprzedany za ponad 1 mln zł. Tuż za liderem zestawienia 20 największych transakcji znajduje się sprzedaż opony.pl za 960 tys. zł. Ostatnie miejsce podium przypadło adresowi uropy.pl , który osiągnął cenę 400 tys. zł. Kolejne pozycje w rankingu zajmują domeny kino.pl oraz lekarze.pl z kwotami odpowiednio 150 tys. i 135 tys. zł. 

20 najdroższych polskich domen w historii


Źródło: cenydomen.pl

Sprzedawcą domeny jest spółka Medousa zajmująca się prowadzeniem kilku projektów internetowych. W portfolio firmy znajdują się takie serwisy jak: fotosik.pl, foreo.pl i supergry.pl. Według informacji na stronie spółki grupa serwisów odwiedzana jest miesięcznie przez 3 mln użytkowników. Pod adresem sms.pl niegdyś funkcjonował serwis z dzwonkami i tapetami na telefony komórkowe. Z zapowiedzi nowego właściciela domeny wynika, że pod zakupioną domeną uruchomione zostaną nowe usługi związane z działalnością firmy.

Grzegorz Marynowicz

Bankier.pl

Komentarze

Avatar

as

18 lutego 2013 Odpowiedz

lekarze.pl w koncu za ile sprzedana ??? dwa razy ??

Avatar

mh

18 lutego 2013 Odpowiedz

Asie naucz się czytać!

Avatar

ff

18 lutego 2013 Odpowiedz

W ubiegłym roku sprzedałem domenę gratis.pl, za kwotę która pretenduję ją do pierwszej dwudziestki najdroższych domen 😛

Avatar

jajko

27 kwietnia 2013 Odpowiedz

na lekarzach ktoś zrobił niezły interes .kupił taniej sprzedał drożej

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*