FashionStyle.pl w Grupie Styl.fm

Należąca do spółki Digital Avenue – Grupa Styl.fm podpisała umowę współracy z serwisem FashionStyle.pl. Współpraca dotyczy głównie zarządzania powierzchnią reklamową serwisu oraz wspólnych projektów rozwojowych.

Fashionstyle.pl posiada ok. 200 000 zarejestrowanych graczy, którzy generują ponad 5 milionów odsłon miesięcznie. Serwis skierowany jest do młodych kobiet. Na serwisie można zostać wirtualną projektantką i produkować ubrania, zdobywać prestiż oraz zarabiać wirtualne pieniądze. Oprócz kreowania trendów, trzeba pamiętać o rozrywce, dbaniu o linię i prawidłowym odżywianiu swojego avatara.

Jednym z ważniejszych aspektów serwisu jest społeczność FashionStyle. Dzięki społecznościowemu aspektowi serwisu, użytkownicy tworzą bardzo ciekawą i aktywną grupę. Młode miłośniczki mody z mogą wymieniać się doświadczeniami, dyskutować o trendach i dzielić się swoimi problemami.

Digital Avenue zarządza popularnym magazynem lifestylowym dla kobiet Styl.fm. Dzięki współpracy z magazynem Styl.fm użytkowniczki Fahionstyle.pl będą miały dostęp atrakcyjnych treści zamieszczanych w Styl.fm natomiast użytkowniczki Styl.fm zyskają dostęp do popularnej gry o tematyce modowej. Dodatkowo strony planują wspólne przedsięwzięcia, które będą miały na celu wzrostu ruchu na witrynach oraz rozpoznawalności marek w internecie.

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*