Mateusz Kusznierewicz wybierze startup, który pożegluje podbijać Szanghaj!

Osoba Mateusza Kusznierewicza, który prosty pomysł przekuł w sukces technologiczny i tym samym rozpoczął nowy rozdział swojej działalności biznesowej. Nowatorskim podejściem będą mogli zarazić się od niego uczestnicy formuły Business Mixer – inspirującej do łapania wiatru w żagle na drodze do globalnego rozwoju.


Foto: Zoom.me

15 grudnia 2014 o godzinie  19:30 w Business Link Warszawa przy ul. Mokotowskiej 1, odbędzie się spotkanie z cyklu Business Mixer organizowane przez Business Link

Podczas wydarzenia swoje pomysły biznesowe przed guru biznesu zaprezentują trzy startupy z ekosystemu Business Link: SafeKiddo, Hello School App i PLAYGROUND. Jeden z nich wygra udział w 3 tygodniowym programie wspomagającym globalny rozwój READY to GO w Szanghaju. Dalsza część spotkania będzie okazją do rozmów na tematy sportowo-biznesowe oraz poznania przepisu na przekuwanie pomysłu na globalny sukces.

Szczegóły dotyczące Business Mixer

Termin: poniedziałek, 15 grudnia 2014r.

Godzina: 19:30 ‒ 22:00

Miejsce: Business Link Warszawa, Zebra Tower, ul. Mokotowska 1, 12 piętro

W roli guru biznesu pojawi się: 

Mateusz Kusznierewicz – mistrz olimpijski i mistrz świata w żeglarskie sportowym, przedsiębiorca oraz działacz społeczny

  Startupy, którę będą rywalizować o wyjazd do Szanghaj: 

   – SafeKiddo – aplikacja pozwalająca rodzicom na ochronę dzieci przed dostępem do nieodpowiednich treści w Internecie z poziomu smartfona. 

   – Hello School App – aplikacja dla dzieci i młodzieży zawierająca gry językowe związane z gramatyką i słownictwem, które dzięki opcji „Mix” można dopasować do preferencji użytkownika. 

   – PLAYGROUND – twórcy aplikacji Coloring Book, która umożliwia kreatywną zabawę dla całej rodziny dzięki 400 obrazkom do pokolorowania dla dziecka. Aplikacja posiada pełną dowolność w wyborze kolorów oraz opcję eksportu, która umożliwia podzielenie się efektami pracy z najbliższymi.

   Poza konkursem zaprezentuje się: 

    – essentialAPPS – twórcy edukacyjnej gry mobilnej  „Where is it?”, która oferuje dwa tryby: treningu ze sztuczna inteligencją oraz rywalizację z rzeczywistym przeciwnikiem. Pierwszy etap polega na wskazaniu na mapie Europy wylosowanego państwa, następnie mamy wskazać przybliżoną lokację wylosowanego miasta na konturze wcześniejszego państwa, ostatni etap to pytanie zamknięte dotyczące tegoż państwa. 

    Business Mixer to formuła ekskluzywnych wydarzeń, które inspirują do globalnego rozwoju. Ich celem jest promocja i integracja społeczności polskich startupowców. Uczestnicy mają możliwość zarażenie się pasją i innowacyjnym podejściem do prowadzenia biznesu od ekspertów, prezesów międzynarodowych firm i przedsiębiorców, którzy osiągnęli sukces w branży. Zyskują także szansę udziału w konkursie, którego nagrodą jest wyjazd do Doliny Krzemowej, Szanghaju lub Londynu w ramach programu READY to GO.

    Komentarze

    Dodaj komentarz

    *
    *