Ranking kont firmowych

Nowy podcastowy kanał telewizyjny w Internecie

Ruszył nowy biznesowy kanał telewizyjny CBC24.com oparty na podcastingu. CBC24.com zajmuje się tematyką biznesowo-gosodarczą, społeczną, lokalną oraz kulturalną.

W założeniach programowych kanału, są przewidziane relacje z konferencji, spotkań branżowych, z imprez miejskich oraz  najważniejszych wydarzeń kulturalnych.

Za CBC24.com stoi spółka producencka Red Star Media sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie która specjalizuje się w product placement, produkcji filmów promocyjnych. W grupie Red Star Media znajduje się także agencja Times Square Public Relations, w portfelu której jest wiele spółek z branży inwestycyjno-budowlanej.

Plany rozwoju kanału CBC24.com są  bardzo ambitne. Twórcy kanału, do końca 2010 roku, chcą dogonić  czołówkę podobnych stacji w Polsce, i dołączyć do grupy liderów. Polityka promocyjna przyjęta przez CBC24.com na rok 2010 głównie opiera się na patronatach  medialnych oraz aktywnej obecności w miejscach najważniejszych wydarzeń w Polsce.

CBC24.com jest dostępny w Internecie pod adresem www.cbc24.com . Wkrótce reportaże CBC24.com będzie można oglądać na największych platformach TV w polskim Internecie.

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.