Ranking kont firmowych

Ofensywa Senepidu na Euro

Dworce, restauracje, hotele – miejsca, które odwiedza kibice na Euro, mają lśnić. Taki nieformalny rozkaz wydał sanepid i zaostrza kontrole.

Armia inspektorów od tygodnia szturmuje lokale i miejsca użyteczności publicznej w miastach, w których rozgrywane będą mecze. Pod lupę sanepidu trafiają nawet najmniejsze sklepiki, środki komunikacji zbiorowej, wszystkie bez wyjątku lokale gastronomiczne, a nawet szpitale i dworce.

Takie działanie wywołało protesty przedsiębiorców. Twierdzą oni, że to sposób, by zniechęcić ludzi do prowadzenia biznesu.

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.