Pizzaportal.pl pozyskał kolejne pieniądze od inwestora

Delivery Hero Holding, który od kwietnia 2012 w Polsce działa jako PizzaPortal.pl zebrał od inwestorów w kolejnej rundzie finansowej 165 milionów złotych. 

Ta runda finansowa daje nam kapitał, który pozwoli nam dalej realizować plan agresywnego wzrostu na arenie międzynarodowej. – komentuje Fabian Siegel, Dyrektor Generalny Delivery Hero. Dla PizzaPortal.pl oznacza to jeszcze szybszy rozwój. Do końca roku planowane jest podłączenie ponad 2000 restauracji i wypuszczenie aplikacji na Android. Na pewno znaczna część budżetu zostanie przeznaczona na działania marketingowe. Pod koniec roku planujemy m.in. kampanię w telewizji. – zdradza Lech Kaniuk, Dyrektor Zarządzający PizzaPortal.pl. Firma rośnie bardzo szybko. Ciągle zatrudniamy nowe osoby. – dodaje.

PizzaPortal.pl jest serwisem umożliwiającym zamawianie jedzenia online. Działa na rynku polskim od 2010 roku i skupia oferty ponad 1400 restauracji z ponad 140 miejscowości w całym kraju. Grupa OnlinePizza, właściciel PizzaPortal.pl, została w tym roku sprzedana Delivery Hero Holding za około 120 mln PLN i należy obecnie do jednej z kilku największych na świecie firm z branży.Delivery Hero Holding współpracuje obecnie w 11 krajach z ponad 22.000 restauracji i zatrudnia na całym świecie ok. 400 osób.

– Przeczytaj wywiad z założycielem Pizzaportal.pl

Komentarze

prawda

30 sierpnia 2012 Odpowiedz

Faktycznie, wszystko idzie w dobrym kierunku i życzę powodzenia.

Mogę jeszcze tylko zasugerować, że wśród tych 165 milionów złotych powinny znaleźć się fundusze na profesjonalną stronę internetową.
Nie gardzę obecną stroną ale powinna być trochę lepiej zorganizowana, jak na tak bardzo ceniocą się firmę. Pozdrowienia 🙂

Łukasz

30 sierpnia 2012 Odpowiedz

a ja gardzę. naprawdę Panowie trochę szacunku do klienta końcowego

bartek

30 sierpnia 2012 Odpowiedz

prędzej zazdrościsz niż gardzisz ale jak zwał tak zwał.. achh ci Polacy. Gratuluję i każdemu życzę biznesu który przyniesie takie pieniądze

Obserwator

31 sierpnia 2012 Odpowiedz

A ja się dziwię właścicielom pizzerii że idą w takie układy gdyż
jest to bardzo dla nich drogi interes, trochę tylko lepszy od Groupon

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*