Rusza Tydzień Kobiet Sukcesu na SGH

Czy to życie rządzi nami czy jednak my rządzimy życiem? Czas zainwestować w siebie i pokazać światu, jak wielki potencjał drzemie w płci pięknej. Idealną okazją do tego będzie odbywający się w Szkole Głównej Handlowej w dniach 3-7 marca Tydzień Kobiet Sukcesu.
foto: Image licensed by Ingram Image

Zrzeszenie Studentów Polskich SGH zaprasza studentki wszystkich warszawskich uczelni na Tydzień Kobiet Sukcesu – najbardziej kobiecy projekt na SGH. To już VIII edycja tego projektu. Tym razem organizatorzy zapowiadają, że skupią się w dużej mierze na rozwoju osobistym kobiet, co umożliwią warsztaty o zarządzaniu czasem, ograniczaniu stresu, sztuce autoprezentacji, negocjacjach, przywództwie czy nawet problematycznym szklanym suficie.

W trakcie tegorocznej edycji projektu odbędą się wykłady znanych ze świata biznesu i mediów kobiet sukcesu. Będą to m.in. dr Irena Eris oraz Magdalena Mołek- wystąpienia obu Pań niewątpliwie będą bardzo motywującą i inspirującą lekcją dla wszystkich uczestniczek.

Nieodłączną częścią Tygodnia Kobiet Sukcesu są także warsztaty związane z modą (tworzenie stylizacji), zdrowiem (brafitting, profilaktyka raka piersi, taniec, techniki relaksacyjne) i urodą (interaktywny make-up). Wykwalifikowani trenerzy w czasie praktycznych zajęć przekażą wiedzę, która dla każdej kobiety jest niezbędna zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym.

W tegorocznym programie m.in.:

    spotkanie z Terri Gerosą a także warsztaty na temat przywództwa i szklanego sufitu przeprowadzone przez Citi
   – warsztat o kreatywnym myśleniu przeprowadzony przez Procter&Gamble
   – warsztat o technikach relaksacyjnych i ograniczaniu stresu przeprowadzony przez Nova2Spa
   – bezpłatne badanie IQ organizowane przy współpracy z Mensa Polska
   – warsztaty modowe przeprowadzone przez Showroom
   – sztuka zarządzania czasem oraz networking i etyka biznesowa przy współpracy z ConQuest Consulting

Zapisy przyjmowane będą od 26 lutego na stronie internetowej projektu: www.tydzienkobietsukcesu.pl

/ TKS 2014

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*