Serwis Ciufcia.pl wprowadza płatne usługi

Od wczoraj użytkownicy portalu www.ciufcia.pl mogą poznać nieodkryty dotąd kawałek wirtualnego świata i stać się członkami Klubu Ciufci. Mieści się on we wnętrzu sterowca i jest płatną częścią kontentu.

Han Bright różnicuje swój kontent i wprowadza do niego płatną usługę, która oprócz wzrostu przychodów, ma na celu wprowadzenie nowego standardu serwisu. Portal, który miesięcznie odwiedza średnio 300 tys. użytkowników, odsłonił nową krainę w sterowcu, który jest miejscem Klubu Ciufci. Dostęp do niego mają zarejestrowani użytkownicy, którzy aktywowali swój abonament.

Twórcy serwisu zadbali o ich wygodę i oprócz możliwości zwykłego przelewu, wykorzystali technologię sms, jako szybką i bardzo prostą metodę regulowania opłat. Proponowane opłaty są korzystne i wynoszą 1 zł za 1 dzień, 4 zł za tydzień, 9 zł za miesiąc i 22 zł za 3 miesiące plus VAT.

We wnętrzu sterowca czekają na użytkowników zupełnie nowe gry edukacyjne, które podobnie jak reszta serwisu powstały pod okiem specjalistów. Dodatkowo, co miesiąc do latającej maszyny będą dodawane kolejne, nowe zabawy.

Korzystanie z podstawowych funkcjonalności serwisu Ciufcia.pl nadal pozostaje bezpłatne i jest dostępne dla wszystkich. 

-„W ciągu ostatniego roku zwiększyliśmy swoje przychody, co zawdzięczamy prężnie działającej sprzedaży w reklamowych obszarach biznesu. Dodatkowe finansowanie zapewni nam monetyzacja serwisu, poprzez stworzenie płatnej części dla użytkowników. Kolejnym obszarem naszej działalności biznesowej, na którą zdecydowaliśmy się dzięki doświadczeniom z pobytów na targach w Cannes, Chinach czy Bolonii, jest wejście na globalny rynek projektów formatowanych i licencjonowanych”. – mówi Wojtek Follprecht, dyrektor zarządzający Han Bright.

Komentarze

Avatar

0K3r7

8 czerwca 2010 Odpowiedz

Co prawda nowa część jest płatna, ale warta ceny. Dodali nowe gry, dodatki i ewidentnie jakość jest wyższa.

Avatar

jac

30 września 2010 Odpowiedz

tylko ceny wg obowiazujacego prawa nalezy podawac wraz z podatkiem VAT, a nie sugerowac kwote 9 zł gdy w rzeczywistosci oplata wynosi 10,98 zł

Avatar

f8agn

30 września 2010 Odpowiedz

i pewnie dlatego nie mozna placic przelewm czy karta bo musieliby podac kwoty brutto

Avatar

akcja

22 października 2013 Odpowiedz

Zgadzam się z jac. Podają cenę bez podatku vat. Gry są trochę nudne.

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*