Weź udział w Targach Przedsiębiorczości Akadmickiej

Zapraszamy do wzięcia udziału w Targach Przedsiębiorczości Akademickiej, które odbędą się 16 kwietnia w Poznaniu. Impreza organizowana jest w ramach projektu „STARTup your life! – promocja przedsiębiorczych postaw w wielkopolskiej nauce”, której celem jest trwała zmiana podejścia środowiska akademickiego do świata gospodarki, a tym samym zwiększenie transferu wiedzy i wzmocnienie powiązań sfery B+R z przedsiębiorstwami, służące rozwojowi gospodarczemu Wielkopolski.

W programie TARGÓW:

1. Panel I: Wszystko o własnej firmie w jednym miejscu w jeden dzień!
Prezentacja instytucji udzielających wsparcia osobom chcącym rozpocząć działalność gospodarczą

2. Panel II: Jak zarobić pierwszy milion? Oni już to wiedzą! – dyskusja z udziałem „rekinów biznesu” (Komputronik S.A, PTB Nickel sp. z o.o., Press Service Monitoring Mediów sp. z o.o., One-2-One S.A., , GlaxoSmithKline S.A., Indigity S.A., Inter Groclin Auto S.A.)

Spotkanie w ringu, czyli KONKURS o 6000 zł na najlepszy pomysł biznesowy! Walczą młodzi, oceniają najlepsi! – wyślij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY! na adres: kinga.koza@ntpp.pl – ZGŁOSZENIA DO 6 KWIETNIA BR.

3. Szkoła MILIONERÓW – warsztaty dla ludzi skazanych na sukces – zgłoś swój udział na adres: startup.rekrutacja@startup.poznan.pl  – ZGŁOSZENIA DO 14 KWIETNIA BR. (udział bezpłatny)
Termin:16 kwietnia 2009r. od godz. 10.00

Miejsce: World Trade Center Poznań (teren MTP), ul. Bukowska 12

Bezpłatny parking! (wjazd od ul. Śniadeckich)

Wstęp bezpłatny  bez obowiązku rejestracji
Szczegółowe informacje, w tym dokładny Program Targów PA, Regulamin Konkursu i formularze zgłoszeniowe na Konkurs na najlepszy pomysł biznesowy oraz Szkołę Milionerów dostępne są również na stronie: www.startup.poznan.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*