Założyłeś małą firmę? 110 tys. zł do wygrania dla najlepszych

Kwota 45 tys. zł czeka na najlepszą małą firmę w ramach konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku. Do rywalizacji mogą stanąć zarówno młode biznesy, jak i przedsiębiorstwa działające dłużej na rynku. Pula środków przygotowanych dla przedsiębiorczych to 110 000 zł.


To już 12 edycja inicjatywy, w ramach której mikrofirmy będą się ubiegać o tytuł Mikroprzedsiębiorcy Roku. Do rywalizacji mogą stanąć przedsiębiorstwa zatrudniające do 9 pracowników, których roczny bilans nie przekracza 2 mln euro. Kapituła konkursowa oceni twarde dane finansowe i podstawy biznesowe, ale również nacisk firmy na zrównoważony rozwój czy działalność proekologiczną.

Właściciele małych biznesów chcący wziąć udział w konkursie muszą do 24 marca przesłać za pośrednictwem strony wypełniony formularz konkursowy. Drugim etapem rywalizacji jest ocena nadesłanych aplikacji. Kapituła wybierze zwycięzcę, który otrzyma nagrodę główną w kwocie 45 tys. zł.  Oprócz zwycięskiej firmy na gali 8 czerwca poznamy także laureatów w kategoriach dodatkowych, którzy otrzymają po 13 tys. zł nagrody pieniężnej.

Kategorie dodatkowe:

• START dla najmłodszych mikroprzedsiębiorstw,

• PROGRES dla firm “wieku średniego”,

• SENIOR dla firm działających na rynku najdłużej,

• MŁODY BIZNES dla mikroprzedsiębiorstw prowadzonych przez osoby poniżej 30. roku życia,

• KOBIETA MIKROPRZEDSIĘBIORCZA dla mikrofirm prowadzonych przez przedsiębiorcze kobiety.

Więcej informacji oraz formularz konkursowy dostępne są na stronie mikroprzedsiebiorca-roku.pl/. Zgłoszenia przyjmowane są do 24 marca.

Grzegorz Marynowicz

Bankier.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*