Ranking kont firmowych

Znamy listę 37 pomysłów, które powalczą w konkursie na biznesplan

Znamy listę pomysłów, które zakwalifikowały się do kolejnego etapu konkursu na najlepszy biznesplan. Wśród projektów, które stoczą dalszą rywalizację są: maszyna vendingowa do mąki czy projekt torby modułowej.

W ramach inicjatywy „Młodzi w Łodzi” nadesłano kilkaset pomysłów na działalność gospodarczą. Po wstępnej selekcji wyłonionych zostało 37 projektów, które uczestniczyły w szkoleniach i mentoringu. Efektem ponad miesięcznego programu są biznesplany przygotowane przez młodych przedsiębiorców. Wśród biznesowych pomysłów, które powalczą w kolejnych etapach znalazł się m.in. projekt MyHydro. Jego pomysłodawcy chcą stworzyć interaktywną opaskę do mierzenia nawodnienia organizmu. Z kolei Dawid Piotrowski i Jakub Karwowski rozwijają projekt maszyny vendingowej wytwarzającej mąkę. W konkursie udział bierze także projekt platformy Timeforlunch.pl, która umożliwia grupowe zamawianie posiłków za pośrednictwem strony WWW. Lista wszystkich pomysłów dostępna jest tutaj.

Przed uczestnikami, jeszcze dwa elementy rywalizacji – przekonanie Członków Kapituły Konkursu do swojego pomysłu firmę oraz zdobycie jak największej głosów w plebiscycie na najlepszy klip promują cy konkursowy projekt biznesowy. 7 czerwca Członkowie Kapituły Konkursu zadecydują w oparciu o biznesplany, ekspertyzę oraz prezentację uczestników o wyłonieniu zwycięzców tegorocznej edycji Konkursu. Dodatkowo, uczestnicy przygotowali 1 minutowy clip promujący projekt.

Wszystkie filmy zostaną opublikowane na stronie internetowej www.booyka.com, a następnie w okresie od 12 do 18 czerwca 2017 r. zostaną poddane głosowaniu internetowemu. Plebiscyt zakończy się wyłonieniem laureata Nagrody Internautów.

Grzegorz Marynowicz
MamBiznes.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.