Zostań rekinem biznesu

Na polskim rynku nigdy dotąd nie było tak wielu instytucji oferujących kapitał na rozpoczęcie i rozwój biznesu (np. fundusze unijne, anioły biznesu). Nie brakuje też ludzi mających dobre innowacyjne pomysły, które jednak dość często pozostają w sferze planów i marzeń.

Z drugiej strony młodym przedsiębiorcom trudno jest rozwijać swoje nowatorkie projekty bez merytorycznego i kapitałowego wsparcia doświadczonych ekspertów.

Dlatego niezmiennie pojawia się pytanie: w którym momencie rozwoju innowacyjnego biznesu kończy się amatorskie zaangażowanie i kreatywna pasja, a zaczyna wdrażanie twardych reguł biznesu.

Na to i inne pytania postarają się odpowiedzieć na konferencji „Zaangażowani pasjonaci i rekiny biznesu. Dowiedz się od Mistrzów jak zamienić pasję w biznes”, goście reprezentujący zarówno środowisko doświadczonych i uznanych ludzi biznesu np. Zbigniew Niemczycki i dr. Krzysztof Pawłowski, jak i „młodych gniewnych”, których przedstawicielami będą m.in. Michał Lach (założyciel K2, Przedsiębiorca Roku 2009) oraz Rafał Agnieszczak (założyciel serwisu Fotka.pl).

Organizatorem konferencji (16.03.2010, Business Center Club) jest Magazyn ThinkTank i Park Technologiczny Miasteczko Multimedialne, który zarządza Inkubatorem Przedsiębiorczości Media 3.0. Inkubator oferuje osobom z innowacyjnymi pomysłami nie tylko kapitał na start, ale również pełne wsparcie merytoryczne w procesie komercjalizacji pomysłów.

Kiedy: 16 MARCA 2010

Gdzie: Business Center Club, Warszawa, Plac Żelaznej Bramy 10

Więcej na stronie konferencji

Komentarze

Avatar

Robert

8 marca 2010 Odpowiedz

Kurde, gdzie i kiedy ta konferencja, link ???

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*