Własna działalność gospodarcza – usługi bankowe

Chociaż prowadzenie własnej działalności gospodarczej to duże wyzwanie, daje z pewnością spore możliwości rozwoju. Jeżeli chcesz, by twoja firma stale wznosiła się wyżej, musisz myśleć perspektywicznie i korzystać z najnowszych rozwiązań rynkowych. Wiele z nich może zaproponować ci PKO Bank Polski.

Wszechstronne konto firmowe

Wybierając ofertę PKO Banku Polskiego, otrzymujesz multizadaniowe konto firmowe, które znacznie ułatwi ci prowadzenie własnej firmy. Konto dla przedsiębiorców jest bezpłatne przez pół roku i gwarantuje bezpłatne przelewy bankowe w IKO przez cały okres trwania umowy. Dodatkowo na platformie iPKO znajduje się wiele narzędzi i aplikacji, które sprawdzą się w codziennymi zarządzaniu firmą. Przykładem jest wirtualny asystent, czyli oprogramowanie, które umożliwi ci kontrolę opłat oraz kondycji finansowej firmy. Dzięki asystentowi nigdy nie zapomnisz o opłacie składek czy uregulowaniu należnych podatków.

Program do księgowości od PKO Banku Polskiego

Jeżeli jeszcze nie zastanawiałeś się na tym, w jaki sposób będziesz prowadzić księgowość, wypróbuj moduł e-Księgowość od PKO. Pozwoli ci on wystawiać nielimitowaną liczbę faktur miesięcznie. Dzięki automatycznemu pobieraniu danych firm z bazy zewnętrznej, znacznie przyspieszysz proces wystawiania dokumentów i unikniesz problemów. Moduł może również zastąpić księgową, dzięki czemu ograniczysz koszty prowadzenia działalności. Jeśli nie masz pewności, czy uda ci się samodzielnie prowadzić księgowość, wypróbuj za darmo możliwości oprogramowania i podejmij decyzję.

Dodatkowe finansowanie

Własna firma to nie tylko bieżąca działalność, lecz także inwestycje i konieczne zakupy. Dzięki elastyczności PKO Banku Polskiego możesz znacznie poprawić swoją sytuację finansową i pozwolić sobie na liczne inwestycje. Na start możesz otrzymać od banku 1000 zł debetu, który możesz przeznaczyć na konieczne wydatki. Dodatkowo możesz skorzystać z opcji leasingu lub kredytu na atrakcyjnych warunkach, skrojonych na potrzeby przedsiębiorców. Jeżeli obawiasz się, że twoja płynność finansowa może być zaburzona przez nierzetelnych kontrahentów, którzy unikają opłat za faktury, postaw na mikrofaktoring. Usługa ta pozwoli ci zyskać stabilność finansową i komfort psychiczny.

Karta i terminal płatniczy

Wybór PKO Konta Firmowego otwiera przed tobą nowe możliwości w zakresie sposobów przyjmowania i wydawania pieniędzy. Do konta możesz zamówić funkcjonalną kartę wielowalutową, która pozwala na dokonywanie transakcji i przyjmowanie wpłat w kilkunastu różnych walutach. Dostęp do wygodnego kantoru internetowego pozwoli na szybkie wymiany gotówki potrzebnej podczas zakupów firmowych. Dzięki PKO możesz także otrzymać bezpłatny terminal płatniczy, z którego będziesz mógł korzystać bez dodatkowych opłat.

Usługi realizowane przez partnerów

Dzięki współpracy PKO Banku Polskiego z licznymi partnerami działającym na terenie całego kraju, masz możliwość skorzystania z atrakcyjnych rabatów na dodatkowe usługi. Można zaliczyć do nich np. specjalistyczne porady prawne, założenie sklepu internetowego czy uzyskanie podpisu elektronicznego. Obejmują one również cieszącą się coraz większą popularnością e-windykację, dzięki której odzyskasz należne ci pieniądze w bardzo szybki sposób. Wybór usług za pośrednictwem PKO Banku Polskiego to gwarancja najlepszej ceny i najwyższej jakości.

Materiał partnera

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*