Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Wydłużono nabór do akceleratora ze względu na duże zainteresowanie

Start-upy zyskały kolejne siedem dni na przygotowanie zgłoszenia do KPT ScaleUP, największego w Polsce akceleratora Przemysłu 4.0. Rekrutacja została wydłużona ze względu na duże zainteresowanie udziałem w programie akceleracyjnym, w którym na młode firmy czeka do 200 000 zł, możliwość współpracy z przemysłowym gigantem oraz networking z ok. 100 prezesów spółek.

Foto: YAY Foto

Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń to 28 października. Do tego terminu trzeba wypełnić przyjazny formularz dostępny na stronie akceleratora. Przy jego uzupełnianiu warto posiłkować się przygotowanym specjalnie na tę okazję poradnikiem. Na kilkunastu stronach zespół specjalistów KPT ScaleUP tłumaczy i podpowiada, jak przygotować najlepsze zgłoszenie.

Chociaż samo wypełnienie formularza on-line to kwestia kilkudziesięciu minut, warto się do tego przyłożyć. Zakwalifikowane do akceleratora start-upy mogą liczyć na wdrażanie swojego produktu lub usługi bezpośrednio we współpracy z tak uznanymi firmami jak Grupa TAURON, Grupa Azoty, Lafarge Polska, ASTOR, Werner Kenkel, Woodward, JMP Flowers, Grupa VOX czy ES System.

Start-upy rozbudują swoją sieć kontaktów o ok. 100 nazwisk prezesów spółek. Wykorzystają także bony o wartości 50 000 zł na szkolenia i warsztaty dotyczące księgowości, budowania wizerunku czy sztuki autoprezentacji oraz negocjacji. Na każdą firmę przypada także do 200 000 zł dotacji, pozwalającej na skuteczny rozwój start-upu.

Razem z naszymi przemysłowymi partnerami planujemy wybrać do półrocznego programu akceleracyjnego ok. 10-15 startu-pów, których pomysły najlepiej wpisują się w nasze priorytety. Stawiamy na rozwiązania dotyczące szeroko rozumianego Przemysłu 4.0, czyli z obszaru produkcji, logistyki, magazynowania, automatyzacji i robotyzacji. Ale interesuje nas również usprawnienie procesów biznesowych, poprawa obsługi klienta, działania marketingowe oraz HR – mówi Bartosz Józefowski, kierownik KPT ScaleUP.

Akcelerator KPT ScaleUP jest jednym z 10 akceleratorów uruchomionych w ramach ogólnopolskiej inicjatywy PARP nazwanej ScaleUP. Jej celem jest wsparcie w rozwoju młodych firm, które spełniają kryteria jednego z 10 programów akceleracyjnych. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020.

KPT ScaleUP jest zarządzany przez Krakowski Park Technologiczny, najbardziej kompletny one-stop-shop dla biznesu w Polsce. KPT dysponuje pełną paletą narzędzi, dzięki którym klienci Parku mogą rozwijać się lepiej i szybciej. Zbudowany przez KPT ekosystem liczy około 350 przedsiębiorstw, które dzięki wsparciu Parku mogą rozwijać się w optymalnych warunkach.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

materiał prasowy

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.