Wystarczy dmuchnąć, aby sprawdzić czy chudniesz

Ponad 23 proc. osób w Polsce cierpi na otyłość – wynika z danych Światowego Indeksu Bezpieczeństwa Żywnościowego. Aby skutecznie się odchudzać należy dostrzegać nawet najmniejsze zmiany. Pomóc ma w tym wynalazek Lumen.

Badania, które do niedawna wymagały długich pomiarów i stosowania skomplikowanej aparatury od tej pory będą dostępne dla każdego w domowych warunkach. Lumen to niewielkie urządzenie, które swym wyglądem, ale również działaniem przypomina nieco alkomat. Wystarczy jedno dmuchnięcie, a urządzenie powie czy organizm zaczął już spalać nadmiar tłuszczu.

Działanie tego wynalazku opiera się na wykorzystaniu tzw. współczynnika oddechowego. Jest to stosunek objętości wydalanego podczas wydechu dwutlenku węgla do pobranego wraz z oddechem tlenu. Analizując te dane można określić, jaka substancja stanowi w danym momencie główne źródło energii dla organizmu.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Bartłomiej Godziszewski

Komentarze

Avatar

Mała800

19 września 2018 Odpowiedz

Fajny gadżet! Jak się ktoś odchudza to super – a trochę nas jest. Ja sama bym chętnie wypróbowała. Ostatnio właśnie przeszłam na dietę i biorę iqgreen. Jestem ciekawa jak wygląda u mnie to spalanie tłuszczu 😀 Ciekawe czy będzie to łatwo gdzieś kupić i za ile 🙂 Jakby ktoś chciał mi dać do testów to chętnie xD

Avatar

fasfds

20 września 2018 Odpowiedz

żadne iqgreen bo sie rozchorujesz na chorobe ktorej jeszcze nie znasz. Idź do neurologa to ci powie szczegoly.

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*