Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Jak zarabiać na zapachach do domu?

Zapachowe saszetki do szafy, dyfuzory, pachnące patyczki, olejki, mgiełki czy wody do prasowania…w dzisiejszym „Pomyśle na biznes” pokażemy Wam jak tworzy się zapachy do domu i powiemy co jest najtrudniejsze w tym biznesie.

– Pachnąca Szafa jest marką, która odnosi się do codziennego życia domowego. Mamy zapachy praktycznie do każdej przestrzeni i możemy wnieść odrobinę przyjemności nawet do najbardziej kuriozalnych domowych czynności — mówi Emilia Sobusiak, współwłaścicielka Pachnącej Szafy i dodaje — Bardzo duża część naszej działalności to klienci B2B, dla których wymyślamy niesamowite historie zapachowe. Możemy dopasować się do ich upodobań i życzeń, niezależnie od tego, czy jest to hotel, koncern farmaceutyczny, firma meblarska czy wnętrzarska.

Pachnąca Szafa jest firmą rodzinną, cała produkcja mieści się w niewielkiej miejscowości na Podkarpaciu, jednak to, co tu powstaje, podbija cały świat.

– Jesteśmy praktycznie w całej Europie, wychodzimy też poza, rozszerzamy rynki. Eksportujemy do Rosji, Rumunii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Iraku i Iranu. Właściwie cały czas poszerzamy te kanały – mówi Emilia Sobusiak.

Więcej na ten temat w materiale wideo.

Zobacz także na MamBiznes.pl

Justyna Smolińska

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
hullrobert 25 lip 2019 (12:59)

Uzyskaj pilną pożyczkę, aby rozwiązać swoje potrzeby finansowe? czy szukasz pożyczki powyżej 500+ PLN? Skontaktuj się z HULL ROBERT LOAN AGENCY, aby uzyskać pożyczkę w dowolnej części świata za pomocą jednego kliknięcia.

Pożyczka biznesowa -
Kredyt hipoteczny -
Kredyt studencki -
Pożyczka osobista -
Konsolidacja zadłużenia -
Pożyczka ślubna -
Zła pożyczka kredytowa -

Sprawdź naszą oficjalną stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji
Web: http://us-nethullrobertloans.webs.com
.................................................. ..................
Tekst: 1 (812) 221-3888
WhatsApp: 1 (812) 221-3888
E-mail: [email protected] lub [email protected]