Konkurs: Innovator Małopolski 2009

Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska we współpracy z Województwem Małopolskim organizuje konkurs na najbardziej innowacyjne przedsiębiorstwo Małopolski „Innovator Małopolski 2009”.

Honorowy patronat nad konkursem objął JM Rektor Politechniki Krakowskiej prof. Kazimierz Furtak, Wicepremier i Minister Gospodarki Waldemar Pawlak, Marszałek Województwa Małopolskiego Marek Nawara, Wojewoda Małopolski Jerzy Miller, Prezes Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Krakowie Lesław Abramowicz i Prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Celem konkursu jest identyfikacja i upowszechnianie najlepszych praktyk, związanych z  promowaniem przedsiębiorstw w Regionie Małopolskim poprzez zachęcanie firm do poszukiwania nowych rozwiązań technologicznych, wprowadzania stosownych zmian w wewnętrznej organizacji pracy czy podejmowania szkoleń w tym zakresie. Przekłada się to na rozwój gospodarczy, a tym samym wpływa na poprawę wizerunku regionu i przedsiębiorstw działających na tym terenie.
 
Udział w konkursie jest bezpłatny i przeznaczony dla przedsiębiorstw z regionu małopolskiego, które mogą poszczycić się sukcesami w opracowywaniu lub wdrażaniu nowych technologii, innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych, usługowych, marketingowych czy organizacyjnych.

Zwycięscy konkursu otrzymają grawerowany dyplom i medal „INNOVATOR MAŁOPOLSKI 2009”, tytuł „INNOVATOR MAŁOPOLSKI 2009” z prawem do wykorzystania logo konkursu przez okres 2 lat oraz zostaną nagrodzeni sponsorowanym wyjazdem na międzynarodowe targi. Dodatkowo zostanie opracowany i opublikowany materiał promujący Laureatów konkursu w lokalnych mediach.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 15 maja 2009 roku. Więcej informacji na stronie www.innowacje.małopolska.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*