Konkurs: Mikroprzedsiębiorca roku

Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy informuje, że formularz internetowy, za pomocą którego firmy mogą zgłaszać swój udział w plebiscycie jest aktywny jeszcze przez tydzień – do 25 kwietnia. Pula nagród w konkursie wynosi 100 tysięcy złotych. 

Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy już po raz 6. kieruje swój konkurs   do wszystkich, prężnie działających na polskim rynku mikrofirm. Do tej pory, podczas  pięciu edycji konkursu, zostało wyróżnionych 45 przedsiębiorców. 

Mikroprzedsiębiorstwa zainteresowane udziałem w konkursie wciąż mogą zgłaszać swoje kandydatury na stronie internetowej http://kronenberg.org.pl/mikroprzedsiebiorcaroku/. Formularz dostępny jest do 25 kwietnia. Mikrofirmy mogą być również nominowane przez instytucje wspierające przedsiębiorców. 

W ubiegłym roku do konkursu zgłosiło się najwięcej firm z województw mazowieckiego, wielkopolskiego oraz pomorskiego. Liczymy, że w tegorocznej edycji programu aktywniej włączą się także przedsiębiorstwa z innych części Polski. Konkurs Mikroprzedsiębiorca Roku to doskonała okazja do zaprezentowania swojej działalności poza granicami własnego regionu.– powiedział Krzysztof Kaczmar, dyrektor Fundacji Kronenberga przy Citi Handlowy. 

Do głównych celów konkursu należą prezentacja i promowanie pozytywnych efektów działań  gospodarczych, zachęcenie do zakładania małych firm oraz popularyzacja mikroprzedsiębiorczości jako jednej z podstawowych form prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce.

Laureat tegorocznej edycji programu otrzyma prestiżowy tytuł Mikroprzedsiębiorca Roku 2010 oraz nagrodę w wysokości 40 tysięcy złotych. Kapituła konkursu przyzna także wyróżnienia w poszczególnych kategoriach: 

SENIOR – 1 wyróżniony, nagroda 15 000 zł;

START – 1 wyróżniony, nagroda 15 000 zł ;

MIKRO – 1 wyróżniony, nagroda 15 000 zł;

NOWE TECHNOLOGIE – 1 wyróżniony, nagroda 15 000 zł. 

Uroczyste wręczenie nagród w konkursie Mikroprzedsiębiorca Roku 2010 odbędzie się  23 czerwca 2010 roku w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Podczas gali Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy wraz z Microfinance Centre for Central and Eastern Europe opublikuje raport z badania dotyczącego czynników sukcesu mikroprzedsiębiorstw w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*