Bezpłatne spotkanie informacyjno-warsztatowo-networkingowe ”Dobry start czyli finansowanie startupów i bezpłatne usługi doradcze”

Siedlce 9 lutego 2018

Zapraszamy 9 lutego (piątek) 2018 r. do Siedlec do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjno-warsztatowo-networkingowym ”Dobry start czyli finansowanie startupów i bezpłatne usługi doradcze”.

Miejsce: Hotel Arche, ul. Brzeska 134, Siedlce

Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu „Centrum Innowacji FIRE dla  wczesnej fazy rozwoju  przedsiębiorstw” , którego celem jest poprawa  warunków  do  rozwoju mazowieckich  mikro, małych i średnich przedsiębiorstw poprzez realizowanie przez Fundację specjalistycznych usług doradczych. Usługi świadczymy bezpłatne. Ich zakres obejmuje m.in. ocenę potencjału komercyjnego, doradztwo prawne i związane z ochroną własności przemysłowej, ekspertyzy, opinie techniczne, biznes plany oraz audyt technologiczny.

Projekt oraz wydarzenie skierowane jest do planujących rozpocząć działalność lub firm już działających na rynku nie dłużej niż dwa lata i z województwa mazowieckiego. Do dziś ze wsparcia skorzystało 8 z nich.

Na spotkaniu porozmawiamy o konkretnych możliwościach jakie daje projekt, o ciekawszych konkursach dotacyjnych w tym roku oraz o zarządzaniu startupem. Przestrzeń na networking i konsultacje gwarantowana.

Program wydarzenia

11.00 – 11.10   Powitanie uczestników, wprowadzenie- Mikołaj Różycki, Prezes Zarządu Fundacji Centrum Innowacji FIRE

11.10 – 11.30    Założenia projektu: zasady, zakres wsparcia, korzyści, przykłady- Mikołaj Różycki

11.30-12.00 Możliwości dotacyjne dla młodych firm w 2018 roku –Dorota Bienias, Menadżer ds. rozwoju, Krzysztof Leśniewski, Analityk ds. Rozwoju z Fundacji Centrum Innowacji FIRE

12.00 – 12.20  Przerwa kawowa, networking

12.20 – 12.40   Zarządzanie startupem– Dr Monika Jasińska, adiunkt, Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach

12.40 –14.00   Rozmowy, konsultacje, networking

Zgłoszenia:
Wystarczy podać imię i nazwisko oraz nazwę firmy/instytucji i przesłać do 8 lutego 2018 na e-mail: kontakt@innowacje.org.pl

Telefon: 22 658 22 00

Źródło: materiały prasowe