Facebook Developer Circle: Kraków

Kraków 22 marca 2018

Facebook Developer Circle to projekt, który ma na celu budowanie zaangażowanych społeczności developerów, poprzez dzielenie się wiedzą. W jaki sposób? Dzięki organizacji regularnych meetupów dla programistów oraz osób związanych z branżą technologiczną.

Przedstawiciele Facebooka zgłosili się do nas z propozycją otworzenia pierwszego DevC w Europie Środkowo-Wschodniej. Stwierdziliśmy, że podejmiemy to wyzwanie. Jesteśmy bezpośrednio związani z IT – klientami naszych biur co-workingowych są głównie zagraniczne firmy technologiczne, bierzemy także czynny udział w działaniach krakowskiej społeczności startupowej.

Pierwsze wydarzenie, które organizujemy będzie o czymś, co ostatnio staje się coraz bardziej popularne – o chatbotach. Mamy bardzo silną merytorykę tego wydarzenia – 2 przedstawicieli krakowskich software house’ów, gość z zagranicy – przedstawiciel chatbotowej sceny austriackiej oraz Partner Engineer samego Facebooka.

Warto wspomnieć, że będą to regularne (odbywające się średnio raz w miesiącu) eventy oraz, że nie będą o Facebooku samym w sobie 🙂 Będziemy stawiać na treści, które są istotne i interesujące dla samej społeczności – niezależnie czy zaprosimy prelegentów mówiących o Messengerze, php czy narzędziach Googla.

Zapraszamy do dołączenia do naszej grupy na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/DevCKrakow

I oczywiście do dołączenia do wydarzenia:
Let’s chat about chatbots! Facebook Developer Circle: Kraków #1
https://www.facebook.com/events/1651543834932080

Let’s chat about chatbots! Facebook Developer Circle: Kraków #1 Meetup

Thursday, Mar 22, 2018, 6:30 PM

Brown Brothers Harriman – Orange Office Park
ul. Klimeckiego 1 Kraków, PL

17 Members Attending

We’re thrilled to invite you to the very first meetup of Facebook Developer Circle: Kraków! We’re kicking-off by organizing regular meetups for developers under the auspices of Facebook. It won’t be about social media nor Facebook itself 😉 We want to give value to local techies (and related non-tech people) by inviting IT specialists to share thei…

Check out this Meetup →