PBW: Business Injection

Gdańsk 27 stycznia 2018

Nasz cel jest taki, by dać okazję młodzieży do przećwiczenia i nauki w praktyce przygotowania i zaplanowania projektu w ograniczonym czasie w różnych warunkach pracy.

Warsztaty Business Injection trwają 3 dni – 27, 28 i 29 stycznia 2018 r.

Na samym początku dostaniesz listę kilku problemów życia codziennego. Twoim zadaniem będzie przygotować w ok. 5-osobowej drużynie projekt, który ma rozwiązać dany problem. Wspólnie z innymi uczestnikami będziesz musiał stworzyć do niego konkretny cel, przedstawić jego mocne oraz słabe strony i strategię rozwoju.

Przedstawisz to przed całym obozem ostatniego dnia i razem z Twoją drużyną dostaniesz feedback na temat tego, jak razem pracowaliście i jak przygotowaliście sam projekt. To pierwsza kategoria. W drugiej wszyscy uczestnicy głosują na najlepszy projekt (oczywiście nie wolno na własny 😉 ).

Wszelkie narzędzia, np. analiza SWOT, dostaniesz w formie warsztatów lub prelekcji z prelegentami. Tak samo jak kryteria oceniania. Każdy team będzie miał własnego, przypisanego Interna – pełniącego w tym zespole rolę doradcy (Team Advisor – TA). Tenże TA będzie Twojej ekipie zarówno doradzał, jak i prowadził w danym zespole tzw. „zmiany” – drobne przeszkody w pracy, do których należy się przyzwyczaić. W końcu w każdym szanującym się projekcie nic nigdy nie idzie zgodnie z planem 😉

Uczestnicy drużyny, która najlepiej przygotuje jej projekt wg podanych na początku kryteriów oraz w naszej ocenie najlepiej poradzi sobie w obliczu przeszkód swoją pracą zespołową, będą mieli ZAREZERWOWANE MIEJSCE NA GDAŃSK BUSINESS WEEK 2018.

Całe wydarzenie będzie w kameralnym klimacie, dla maksymalnie 30 uczestników. Jeśli weźmiesz udział, dostaniesz od nas na miejscu materiały, wsparcie merytoryczne oraz jedzenie. Przez 3 dni będziesz pracować w 2-godzinnych blokach z przerwami, od 10 rano do 17, popołudniu. Obecność na wszystkich 3 dniach jest OBOWIĄZKOWA. Koszt wzięcia udziału w warsztatach wynosi 80 zł. Wpłaty będą zbierane po Nowym Roku.

Dodatkowo dla chętnych będą zorganizowane integracje po godz. 17. Już teraz Ciebie zapraszamy 🙂

Całość ma miejsce w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER przy ul. Lęborskiej w Gdańsku. Pierwszeństwo mają osoby w wieku 15-19 lat.

Zapraszamy do zapisów! Trwają one do 10 stycznia 😉