Startup Wrocław: Ewolucje

Wrocław 8 czerwca 2018

Po raz drugi organizatorzy zapraszają do udziału w Startup Wrocław: Ewolucje, konferencji skierowanej do wrocławskiej branży technologiczno – kreatywnej, startupów, innowatorów i przedsiębiorców.

8 czerwca 2017 o godzinie 17.30 spotkamy się w Kinie Nowe Horyzonty, aby posłuchać inspirujących prezentacji wyjątkowych prelegentów z Polski i zagranicy, którzy opowiedzą o swoich doświadczeniach w budowaniu i rozwijaniu biznesu, podzielą się wiedzą na temat pozyskiwania nowych klientów oraz rozwijania relacji z obecnymi. Posłuchamy o nowym projekcie firmy Nokia, a podczas panelu eksperckiego nasi goście podzielą się wyjątkowym know-how o współpracy start-upów z dużymi przedsiębiorstwami.

Po części oficjalnej przeniesiemy się do Starej Piwnicy na networking przy piwie i przekąsce, który uatrakcyjni pierwszy we Wrocławiu koncert zespołu Michała Sadowskiego Band24.

Startup Wrocław: Ewolucje to niepowtarzalna okazja do nawiązania relacji z przedsiębiorcami i potencjalnymi inwestorami oraz do wymiany wiedzy, do spotkania z ekspertami. To również gwarancja fantastycznej zabawy i dużej dawki inspiracji.

Bilety w cenie 15 zł dostępne w kasach Kina Nowe Horyzonty oraz on-line.

Wydarzenie odbędzie się w języku angielskim. Rejestracja.