Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Lider sektora sushi branży FMCG został sponsorem premium klubu piłkarskiego

branża FMCG

Sushi&Food Factor to lider sektora sushi branży FMCG. Firma właśnie została sponsorem premium klubu piłkarskiego Warta Poznań. Dzięki temu marka zwiększy swoją rozpoznawalność.

Sushi&Food Factor, firma z Poznania, rozpoczęła swoją działalność w 2015 roku. W ciągu kilku lat stała się liderem sektora sushi branży FMCG (przyp. red. Fast Moving Consumer Goods). Produkty firmy można zakupić w największych sieciach handlowych na terenie całej Polski. Od lutego będą one dostępne także w strefie cateringowej Stadionu Respect Energy w Grodzisku Wielkopolskim, podczas meczów Warty Poznań.

„Współpraca między Sushi&Food Factor a Wartą Poznań stanowi nie tylko związanie dwóch potężnych marek w swoich branżach, ale również otwiera nowe możliwości biznesowe dla obu stron. Ta synergia między liderem kategorii gotowego sushi a najstarszym klubem piłkarskim w Poznaniu to nie tylko inwestycja w promocję i rozwój, ale także budowanie więzi z lokalną społecznością. Wierzymy, że współpraca z Wartą Poznań pozwoli nam na znaczny wzrost rozpoznawalności naszej marki Sushi4You” – komentuje Anna Tubacka, Prezes Zarządu Sushi&Food Factor.

Warto przeczytać: Polska firma z globalnym potencjałem. Domator24, właściciel marek Diablo Chairs i Jan Nowak, zwiększa swój udział na rynku niemieckim

Ważna współpraca

Sushi&Food Factor zostało sponsorem premium Warty Poznań, klubu piłkarskiej PKO BP Ekstraklasy. Pochodząca z Poznania firma będzie promowała markę swoich gotowych zestawów sushi – Sushi4You. Dzięki współpracy jej logotyp znajdzie się na koszulce meczowej piłkarzy Warty Poznań.

„W Warcie Poznań chcemy wyznaczać trendy. Doskonałym tego przykładem jest współpraca z Sushi&Food Factor. Logotyp jej marki, Sushi4You będzie widoczny w eksponowanym miejscu koszulki meczowej naszej drużyny. Nowy Partner to zaangażowany w działania pro środowiskowe, odpowiedzialny społecznie pracodawca, który swoją postawą wpisuje się w przedstawioną właśnie strategię ESG Warty Poznań. Nie bez powodu ogłosiliśmy współpracę z Sushi&Food Factor w dniu, w którym został zaprezentowany ten właśnie dokument. Warta to kobieta, dlatego cieszy nas, że to właśnie Pani Prezes Anna Tubacka zaufała nam oraz wyjątkowemu projektowi jakim jest Warta Poznań” – komentuje Maciej Wojdyło, Członek Zarządu Warty Poznań.

Dzięki podpisanej umowie, Sushi&Food Factor będzie przez najbliższe dwa lata sponsorem premium Warty Poznań. Logotyp firmy z branży FMCG będzie widoczny pod numerem na koszulce zawodnika. Ponadto, będzie on eksponowany w udostępnionych przestrzeniach reklamowych, ale także w strefach cateringowych Stadionu Respect Energy w Grodzisku Wielkopolskim. Popularne w sklepach zestawy sushi będą dostępne do zakupu podczas meczów Warty Poznań.

Warto podkreślić, że branża FMCG od dłuższego czasu jest obecna w sportowym marketingu. Zazwyczaj mamy jednak do czynienia ze współpracami na o wiele mniejszą skalę. Z kolei Warta Poznań ze swoją polityką społeczną i środowiskową pokazuje, że jest ciekawym oraz wyjątkowym partnerem dla wielu firm. „Zieloni” znaleźli sponsora z Warszawy – firmę Respect Energy dla stadionu w Grodzisku Wielkopolskim. Pokazali też, że biznes może spokojnie wspierać dwa kluby piłkarskie z jednego miasta łącząc się w sponsoringu strategicznym z FOGO – obecnym sponsorem Lecha Poznań.

Warto przeczytać: Polsko-amerykański startup Saleor zamyka rundę finansowania na 8 mln dolarów. Platforma e-commerce spodobała się Zalando

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.