Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Supreme Energy stawia na ekskluzywne benefity pracownicze. Spółka będzie budować domy dla swoich doradców

Supreme Energy

Supreme Energy, spółka działająca w branży OZE, znana jest również z ekskluzywnych benefitów pracowniczych. Firma zamierza wybudować domy dla swoich doradców energetycznych, po spełnieniu określonych warunków.

Do ekskluzywnych benefitów pracowniczych oferowanych przez Supreme Energy należy zaliczyć dofinansowanie do leasingu samochodów klasy premium czy luksusowe wakacje. Spółka prowadzi sprzedaż systemów fotowoltaicznych, pomp ciepła oraz magazynów energii. Wspomniane dodatki są przewidziane dla pracowników, którzy spełniają określone wymagania. Tak będzie również w przypadku nowego benefitu jakim jest budowa domu dla doradców energetycznych. Handlowiec musi podpisać określoną liczbę umów i pracować w firmie minimum 5 lat.

„Jestem dumny z wprowadzenia bonusu, który pomoże doradcom energetycznym spełnić marzenie o własnym domu. Obecnie wszystkie firmy sprzedażowe mierzą się z wyzwaniem zmniejszenia rotacji handlowców, którzy zmieniają pracę średnio 3 razy w roku, co sprawia, że w ciągu 5 lat pracują łącznie w 15 przedsiębiorstwach. Naszym strategicznym celem jest dalsze skalowanie biznesu, dlatego stawiamy na utrzymanie i wzmocnienie wysoko zmotywowanego zespołu, którego owoce pracy przełożą się na wzrost wartości spółki” – mówi Mateusz Wróbel, prezes Supreme Energy.

Warto przeczytać: Firma Supreme Energy oferuje ekskluzywne benefity pracownicze. Wśród nich luksusowe wyjazdy zagraniczne i auta premium

Dom na własność od Supreme Energy

Supreme Energy kładzie nacisk na odpowiednie wynagradzanie swoich pracowników, w szczególności przedstawicieli handlowych. W przypadku realizacji określonych warunków, mogą liczyć na dofinansowanie leasingu samochodów premium czy luksusowe wakacje. Przewidziane są również nagrody pieniężne w wysokości 1 tys. zł.

Nowy benefit nazwano „Your Supreme House”. Jest on adresowany do doradców energetycznych, którzy sprzedają między innymi systemy fotowoltaiczne w systemie door-to-door. Spółka wybuduje dom o powierzchni około 90 m2 i przekaże go na własność wybranym doradcom. Jednak wcześniej muszą podpisać minimum 50 umów z klientami w każdym roku na przestrzeni 5 kolejnych lat współpracy z Supreme Energy.

„Your Supreme House” to uzupełnienie holistycznego systemu bonusów, który stworzyliśmy z myślą o budowaniu skutecznych zespołów sprzedażowych. Doradcy energetyczni z Supreme Energy spełniają już swoje marzenia, wybierając samochody klasy premium oraz wyjeżdżając na luksusowe wakacje za granicą. Teraz zyskają także własny dom, na który wiele osób nie może sobie obecnie pozwolić bez konieczności wieloletniego oszczędzania lub zaciągnięcia wysokiego kredytu hipotecznego” – wyjaśnia prezes spółki.

Ze względu na wymagania, pierwszy benefit „Your Supreme House” zostanie zrealizowany dopiero za minimum 5 lat, o ile któryś doradca energetyczny spełni wszystkie warunki. Spółka odpowiada również na aktualną sytuację na rynku mieszkaniowym. W jej ocenie może to również stanowić alternatywę dla tradycyjnego oszczędzania na zakup nieruchomości.

Jeszcze niedawno Supreme Energy tłumaczył nam, że na realizację ekskluzywnych benefitów pracowniczych przeznacza określony procent od marży, która wraca do spółki od handlowców.

Warto przeczytać: Platforma wsparcia zdrowia psychicznego z nowym finansowaniem. Mindgram chce dostarczać rozwiązanie na ponad 70 rynkach

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.