Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Startup eGabinet nawiązuje kluczową współpracę i poszerza swoją ofertę o kompleksowe rozwiązania IT

eGabinet

Startup eGabinet mocno rozwija swoją działalność w tym roku. Najpierw pozyskał 2,4 mln zł finansowania, a teraz podejmuje współpracę z firmą Infomex. Dzięki tej kooperacji zapewni kompleksowe rozwiązania IT dla placówek medycznych.

eGabinet to młody startup, który wdraża nowe technologie w opiece medycznej. Spółka oferuje dedykowaną platformę dla placówek medycznych oraz lekarzy, a teraz idzie o krok dalej. Dzięki nawiązaniu współpracy z firmą Infomex zapewni nowy zakres usług. Oferta zostanie poszerzona o najem sprzętu informatycznego oraz zaawansowaną infrastrukturę cyberbezpieczeństwa dla sektora medycznego.

„Naszym priorytetem jest stworzenie jak najbardziej intuicyjnego i kompleksowego systemu dla sektora medycznego, który będzie wspierał efektywność pracy przychodni i klinik. Współpraca z firmą Infomex zapewni naszym klientom jeszcze większą elastyczność w wyborze usług, pozwalając na dopasowanie oferty do ich specyficznych potrzeb i preferencji, z opcją płacenia wyłącznie za te usługi, z których faktycznie korzystają. Co więcej, oprócz możliwości najmu długoterminowego sprzętu komputerowego z certyfikacjami medycznymi, wspólnie zaoferujemy placówkom medycznym kompleksowe rozwiązania związane z zabezpieczeniem danych i infrastruktury informatycznej, co w sektorze ochrony zdrowia jest szczególnie ważnym aspektem” – komentuje Piotr Strychalski, CEO eGabinet.

Warto przeczytać: Karol Sadaj, który pracował dla Ubera i Revoluta, dołącza do rady nadzorczej polskiego startupu eGabinet

eGabinet zaoferuje nowe usługi

Dla startupu eGabinet rok 2024 rozpoczął się na plus. Jeszcze w styczniu informowaliśmy, że w ramach drugiej rundy finansowania pozyskano 2,4 mln zł. Kwota ma zostać przeznaczona na dalszy rozwój funkcjonalności platformy dla placówek medycznych. Następnie, pod koniec lutego do rady nadzorczej startupu dołączył Karol Sadaj. Był on wcześniej związany z Revolutem oraz Uberem.

Teraz poinformowano o nawiązaniu współpracy z firmą Infomex. Jest to uznany polski dostawca usług z sektora informatycznego. Dotychczas podjęto współpracę z takimi firmami jak Dr. Max, GPW czy Tarczyński. Dzięki nowej kooperacji, eGabinet zaoferuje swoim klientom najem sprzętu informatycznego oraz zaawansowaną infrastrukturę bezpieczeństwa.

„Współpraca z eGabinet otwiera przed nami szerokie możliwości ekspansji na rynek medyczny. Wzbogacając wspólną ofertę, wprowadzamy opcję długoterminowego najmu sprzętu komputerowego dla placówek medycznych, dodatkowo wzbogacając ją o zaawansowane rozwiązania cyberbezpieczeństwa, kluczowe dla podmiotów medycznych przechowujących dane pacjentów.  Ponadto, oferujemy stałe wsparcie techniczne dla przychodni i klinik, umożliwiając im skoncentrowanie się na ich priorytetowym zadaniu – dostarczaniu wysokiej jakości opieki zdrowotnej” – komentuje Jarosław Bańkowski, Regional Sales Director w Infomex.

Jest to pierwsza tego rodzaju oferta na rynku, która będzie dostarczana zarówno w połączeniu z systemem do zarządzania placówkami medycznymi eGabinet, jak i niezależnie.

Warto przeczytać: Fundusz Innowacji NATO inwestuje w OTB Ventures. Podmiot zyskał kluczowe wsparcie

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.