Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Pierwszy w Polsce wirtualny barcamp

Już 21 lipca odbędzie się wirtualne spotkanie BarCamp 7.1, którego gościem będzie Mike Butcher, główny redaktor TechCrunch Europe. Za pośrednictwem czatu każdy będzie miał możliwość zadania pytania i podyskutowania z ekspertem.

Spotkanie organizowane jest w ramach cyklu spotkań wrocławskiej branży internetowej BarCamp 7.1 przy współpracy z Lookr.tv. Udział w nim nie wymaga wcześniejszego rejestrowania czy zapisów. Materiał wideo będzie dostępny w sieci również po spotkaniu, co umożliwi zapoznanie się z wypowiedziami Mike’a Butchera również tym, którzy nie będą mogli śledzić wydarzenia na żywo.

Istnieje również możliwość wcześniejszego przesłania pytań, które organizatorzy przekażą gościowi specjalnemu. Należy je wysyłać na adres mailowy [email protected]

Pierwszy wirtualne spotkanie BarCamp 7.1 odbędzie się 21 lipca o godzinie 18.30. By wziąć w nim udział, wystarczy odwiedzić tego dnia stronę lookr.tv, gdzie dostępny będzie streaming.

Bieżące informacje o spotkaniach BarCamp 7.1 na stronie barcamp71.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.