Szukaj

CIT-8B (11)

Formularz do rozliczenia za 2017 r.
CIT-8B
(wersja 11) Zeznanie o wysokości osiągniętego dochodu (poniesionej straty) przez podatkową grupę kapitałową - podatnika podatku dochodowego od osób prawnych

Dz.U. 2017, poz. 1191 (załącznik 3)
Formularz obowiązuje od dnia 23 czerwca 2017 r.

Większość formularzy w formacie PDF przeznaczonych jest tylko do wydruku i można je pobierać bezpłatnie z serwisu. Aktywne formularze w formacie excel dokonujące samodzielnych wyliczeń są odpłatne. Cena uzależniona jest od dokonanej w dalszych krokach formy płatności.

Poniższy plik stanowi treść cyfrową. Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827) konsument ma prawo do odstąpienia od umowy dotyczącej treści cyfrowych w terminie 14 dni od dnia jej zawarcia. Wyjątkowo w przypadku, gdy plik (treść cyfrowa) na żądanie konsumenta zostaje przesłany przed upływem 14 dni od zawarcia umowy, konsument traci prawo do odstąpienia od umowy.

Informujemy, że dokonując zamówienia wyrażacie Państwo zgodę na niezwłoczne przesłanie pliku, co wiąże się z utratą prawa do odstąpienia od umowy.

Dostępne wzory i formaty do pobrania:

doc_9044-0.pdf
Liczba stron: 4
Wersja bezpłatna
doc_9044-0.xlsm
Liczba stron: 4

Wybierz formę płatności:

Instrukcja pobierania formularza:

Wyślij SMS o treści:
DRUKI.1
na numer:
7936

Cena SMS'a to 11.07 PLN (z 23% VAT)

Po chwili otrzymasz zwrotnego SMS’a z jednorazowym kodem. Otrzymany kod należy wpisać w białym polu obok przycisku Pobierz.

Po wprowadzeniu prawidłowego kodu zostaniesz automatycznie przeniesiony na stronę, na której będziesz mógł pobrać zakupiony formularz.

Od momentu kliknięcia w przycisk Pobierz masz 15 min na pobranie zakupionego formularza

Bankowe przelewy elektroniczne online, karty płatnicze, realizowane przez system PayU

Koszt: 8,61(zawiera 23% VAT)
Wybierz wariant:
Dane do płatności:
Koszt: 8,61(zawiera 23% VAT)