MamBiznes.pl

Tu nauka staje się biznesem. innoSHARE UNIversity 2019

Pobieranie danych ...

Innowatorzy, przedsiębiorczy naukowcy, doktoranci i studenci, startupy deep tech, pracownicy firm prowadzących działalność badawczo-rozwojową, przedstawiciele ekosystemów innowacji z różnych części świata, a także inwestorzy – wszystkich będzie można spotkać podczas piątej edycji innoSHARE UNIversity, która odbędzie się pod hasłem „Tu nauka staje się biznesem”.

innoSHARE UNIversity to międzynarodowe wydarzenie organizowane w Warszawie dla innowatorów, przedsiębiorczych naukowców, doktorantów i studentów, startupów deep tech, pracowników firm prowadzących działalność badawczo-rozwojową, inwestorów oraz przedstawicieli ekosystemów innowacji z różnych części świata, którego celem jest budowanie sieci relacji i wymiana wiedzy pomiędzy nauką, biznesem i administracją, facylitacja i umiędzynaradawianie ekosystemu innowacji w Polsce oraz wykreowanie nowego globalnego wydarzenia w Regionie CEE we współpracy z Partnerami Fundacji Polska Innowacyjna. W tym roku, ogniskiem inspirujących spotkań i prelekcji stanie się warszawskie Centrum Nauki Kopernik, które 10 października gościć będzie uczestników tego wydarzenia.

Nauka – innowacje – biznes

W ramach wydarzenia weźmie udział 450 uczestników, a w porywających wystąpieniach i dyskusjach wystąpi ponad 40 prelegentów z kraju i z zagranicy, którzy w swoich prezentacjach poruszą zagadnienia z takich dziedzin, jak m.in. uczelnie przyszłości, nowe paliwa i energia, drony, miasto przyszłości, nowa żywność, healthcare, biotechnologia, chemia i nowe materiały, fotonika czy Human Tech. Podczas aktywności obejmujących panele dyskusyjne, FIREside CHAT (dyskusje pomiędzy przedstawicielami firmy, a osobą ze świata nauki) czy impact TALK (indywidualne wystąpienia zorientowane wokół edukacyjnego przedstawienia rozwiązań firmy) uczestnicy konferencji będą mieli możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami technologicznymi w nauce i biznesie.

Piąta edycja tego międzynarodowego wydarzenia to okazja do spotkania nie tylko ludzi świata nauki czy innowatorów ze startupów deep techowych i naukowych, ale również przedstawicieli ekosystemów innowacji z różnych części świata, partnerów i uczestników chcących realizować swoje cele biznesowe, badawcze oraz społeczne, a także inwestorów czy aniołów biznesu. Jednym z gości specjalnych tegorocznej edycji będzie Arno Meerman – współzałożyciel i Dyrektor Generalny globalnej sieci University Industry Innovation Network (www.uiin.org), który opowie, jak wyglądać będą uczelnie przyszłości oraz jak sieciowanie i facylitacja wspiera na świecie współpracę nauki z biznesem.

Pobieranie danych ...