Szukaj

Świadectwo wydane dla statku stanowiącego własność państwa

Dz.U. 2012, poz. 1408 (załącznik 2)

Większość formularzy w formacie PDF przeznaczonych jest tylko do wydruku i można je pobierać bezpłatnie z serwisu. Aktywne formularze w formacie excel dokonujące samodzielnych wyliczeń są odpłatne. Cena uzależniona jest od dokonanej w dalszych krokach formy płatności.

Poniższy plik stanowi treść cyfrową. Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827) konsument ma prawo do odstąpienia od umowy dotyczącej treści cyfrowych w terminie 14 dni od dnia jej zawarcia. Wyjątkowo w przypadku, gdy plik (treść cyfrowa) na żądanie konsumenta zostaje przesłany przed upływem 14 dni od zawarcia umowy, konsument traci prawo do odstąpienia od umowy.

Informujemy, że dokonując zamówienia wyrażacie Państwo zgodę na niezwłoczne przesłanie pliku, co wiąże się z utratą prawa do odstąpienia od umowy.

Dostępne wzory i formaty do pobrania:

doc_8599-0_A.pdf
Liczba stron: 2

Wybierz formę płatności:

Instrukcja pobierania formularza:

Wyślij SMS o treści:
DRUKI.1
na numer:
7936

Cena SMS'a to 11.07 PLN (z 23% VAT)

Po chwili otrzymasz zwrotnego SMS’a z jednorazowym kodem. Otrzymany kod należy wpisać w białym polu obok przycisku Pobierz.

Po wprowadzeniu prawidłowego kodu zostaniesz automatycznie przeniesiony na stronę, na której będziesz mógł pobrać zakupiony formularz.

Od momentu kliknięcia w przycisk Pobierz masz 15 min na pobranie zakupionego formularza

Bankowe przelewy elektroniczne online, karty płatnicze, realizowane przez system PayU

Koszt: 8,61(zawiera 23% VAT)
Wybierz wariant:
Dane do płatności:
Koszt: 8,61(zawiera 23% VAT)