Klikmapa.pl

Klikmapa.pl

2015-03-09
Klikmapa jest serwisem pozwalającym na wyszukiwanie ogłoszeń nieruchomości w całej Polsce. Działanie systemu jest bardzo intuicyjne - mówią pomysłodawcy projektu.
Jopillo.com

Jopillo.com

2015-02-27
To kreatywny serwis, umożliwiający prezentowanie, sprzedawanie i kupowanie usług lub dzieł. Serwis promuje utalentowanych, pomysłowych wykonawców i ich umiejętności.
Affmarketing.pl

Affmarketing.pl

2015-02-13
Portal o marketingu afiliacyjnym. Jego głównym celem jest zrzeszenie osób zarabiających na programach partnerskich i pomoc w ich rozwoju. Głównym elementem portalu jest ranking programów partnerskich
Okazjoner.pl

Okazjoner.pl

2015-01-23
Okazjoner.pl to platforma, która monitoruje cene produktu na dowolnej stronie i informuje użytkownika gdy produkt zostaje przeceniony. Idea jest prosta: jedno miejsce które gromadzi wszystkie pożądane produkty.
Allewarsztaty.pl

Allewarsztaty.pl

2014-07-30
Platforma zleceniowa powstała by pomagać właścicielom samochodów w znalezieniu solidnego i taniego mechanika samochodowego. Jako jedyna platforma ofertowa skupiamy sie na obsłudze dwóch grup użytkowników
Projo.pl

Projo.pl

2014-06-11
Projo.pl to platforma z gotowymi projektami wnętrz. Użytkownicy mogą za pośrednictwem strony kupić kompletną aranżację wraz z wizualizacjami, rysunkami technicznymi oraz adresami sklepów.

Pit 2016

Czy wiesz, że...?

60 proc. kupujących w sklepach internetowych oraz na aukcjach stanowią mężczyźni
POLECAMY
Pomysł na biznes zaprogramował sobie na studiach
Zbuduj prostego robota w 2 godziny.

Bonnier Business Polska