Konkurs \

Konkurs "Pomysł na firmę"

2008-07-07
Portal Gazeta.pl i Raiffeisen Bank Polska S.A. zapraszają do wzięcia udziału w konkursie "Pomysł na firmę". Konkurs adresowany jest do mikroprzedsiębiorców, czyli osób, które same chcą prowadzić interes.
Konkurs na Biznesplany

Konkurs na Biznesplany

2008-07-07
Konkurs na Biznesplany to inicjatywa, której celem jest umożliwienie młodym Polakom, autorom najlepszych Pomysłów na biznes założenia firmy w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości.
Anioł biznesu 3.0

Anioł biznesu 3.0

2008-07-06
Anioł Biznesu 3.0. to program partnerski organizowany przez Fundusz inwestycyjny MCI Management S.A. Spółka zamierza przeznaczyć na nowe inwestycje około 40 mln zł oraz zrealizować od 6 do 12 projektów.
Startery biznesu

Startery biznesu

2008-07-06
Startery biznesu to cykl Targów Instytucji Wspierających Przediębiorczość. Targi są skierowane do wszystkich aktywnych, pełnych energii i chęci do działania ludzi, którzy mają ciekawy pomysł na własny biznes.
Konkurs \

Konkurs "Mój młody biznes"

2008-06-28
Jesteś młody i kreatywny? Masz głowę pełną pomysłów? Marzysz, żeby założyć własną firmę ale nie wiesz od czego zacząć? Weź udział w konkursie "młody biznes" na najlepszy pomysł biznesowy, organizowanym przez AIP.
Innowatorzy

Innowatorzy

2008-06-26
Ideą inicjatywy jest stworzenie programu dla młodych, zdolnych naukowców, doktorantów, przedsiębiorców i studentów, czyli kreatorów innowacyjnych rozwiązań w zakresie nowych technologii.

Pit 2016

Czy wiesz, że...?

Nowo powstałe firmy mogą się starać o dofinansowanie z Unii Europejskiej z Sektorowego Programu Operacyjnego Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw oraz Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego
POLECAMY
Pomysł na biznes zaprogramował sobie na studiach
Zbuduj prostego robota w 2 godziny.

Bonnier Business Polska