Konkurs \

Konkurs "Pomysł na firmę"

2008-07-07
Portal Gazeta.pl i Raiffeisen Bank Polska S.A. zapraszają do wzięcia udziału w konkursie "Pomysł na firmę". Konkurs adresowany jest do mikroprzedsiębiorców, czyli osób, które same chcą prowadzić interes.
Konkurs na Biznesplany

Konkurs na Biznesplany

2008-07-07
Konkurs na Biznesplany to inicjatywa, której celem jest umożliwienie młodym Polakom, autorom najlepszych Pomysłów na biznes założenia firmy w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości.
Anioł biznesu 3.0

Anioł biznesu 3.0

2008-07-06
Anioł Biznesu 3.0. to program partnerski organizowany przez Fundusz inwestycyjny MCI Management S.A. Spółka zamierza przeznaczyć na nowe inwestycje około 40 mln zł oraz zrealizować od 6 do 12 projektów.
Startery biznesu

Startery biznesu

2008-07-06
Startery biznesu to cykl Targów Instytucji Wspierających Przediębiorczość. Targi są skierowane do wszystkich aktywnych, pełnych energii i chęci do działania ludzi, którzy mają ciekawy pomysł na własny biznes.
Konkurs \

Konkurs "Mój młody biznes"

2008-06-28
Jesteś młody i kreatywny? Masz głowę pełną pomysłów? Marzysz, żeby założyć własną firmę ale nie wiesz od czego zacząć? Weź udział w konkursie "młody biznes" na najlepszy pomysł biznesowy, organizowanym przez AIP.
Innowatorzy

Innowatorzy

2008-06-26
Ideą inicjatywy jest stworzenie programu dla młodych, zdolnych naukowców, doktorantów, przedsiębiorców i studentów, czyli kreatorów innowacyjnych rozwiązań w zakresie nowych technologii.
page:0

Jakie wady i zalety mają polskie startupy? Mamy niesamowitych inżynierów i talentów technologicznych, ale brakuje umiejętności, dzięki którym udałoby się je zamienić w działające produkty.

Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą. Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować - już po niej

Henry Ford

Pit 2016

Czy wiesz, że...?

Przeciętne zarobki amerykańskich blogerów wynoszą 55 dolarów rocznie
POLECAMY
20 najdroższych domen na świecie w roku 2016
Właściciela zmieniły m.in.: Broker.com, Rate.com i Quick.com.

Bonnier Business Polska