Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Nowy program zdrowotny HealthGuard będzie zapobiegać chorobom. Jest on dostępny jako benefit pracowniczy na platformie WorkSmile

benefity pracownicze

Na platformie WorkSmile do zarządzania benefitami pracowniczymi pojawił się innowacyjny program zdrowotny HealthGuard. Ma on na celu zapobiegać chorobom, a nie tak jak dotychczasowe pakiety zdrowotne opierać się na diagnostyce.

Jednym z podstawowych benefitów pracowniczych jest prywatna opieka zdrowotna. Służą one diagnozowaniu i leczeniu chorób, w szczególności gdy czas oczekiwania w publicznych placówkach jest zbyt długi. Podejście do pakietów zdrowotnych w formie benefitu pracowniczego może zmienić innowacyjny projekt HealtGuard. Ma on zapobiegać chorobom, a program będzie zawierać m.in. profilaktykę onkologiczną opartą o odpowiedzialną suplementację wspieraną przez dietetyka klinicznego.

„W HealthGuard nie tylko oferujemy najlepsze produkty wspierające profilaktykę zdrowotną, w tym onkologiczną, ale też realizujemy misję, by edukacją oraz sprawdzonymi suplementami zmieniać te statystyki na lepsze” – przekonuje Amanda Postolska, CEO HealthGuard by Cancerfree.

Program zdrowotny HealthGuard został wprowadzony do oferty WorkSmile. Jest to jedna z największych platform oferująca benefity pracownicze.

Warto przeczytać: Startup Multilango otrzymuje finansowanie od kolejnych funduszy, Tar Heel Capital oraz EKIPA Investments

Innowacyjne podejście do zdrowia

Program zdrowotny HealthGuard ma być pierwszym, innowacyjnym rozwiązaniem w opiece zdrowotnej. Będzie on oferowany w formie benefitu pracowniczego i ma na celu zapobiegać, a nie diagnozować. Dlatego też firmy, które zdecydują się na nowy program, będą mogły zaoferować swoim pracownikom profilaktykę zdrowotną, opartą o starannie wyselekcjonowane i bezpieczne suplementy od polskich producentów.

„Dbanie o zdrowie pracowników to inwestycja w długoterminową efektywność zespołu. Cieszymy się, że możemy być pierwszą w Polsce platformą, która udostępni pracodawcom benefit, który prezentuje rewolucyjne podejście w tym zakresie” – mówi Partnerships Manager z WorkSmile Ewa Godlewska.

Warto podkreślić, że innowacyjny projekt skupia się na profilaktyce onkologicznej. Jak wynika z danych Krajowego Rejestru Nowotworowego, każdego roku nowotwór jest diagnozowany u około 170 tys. Polaków. Jednym z najczęstszych jest rak płuc. Dlatego przy programie HealthGuard podjęto współpracę z zespołem ekspertów medycznych.

W ramach dostępnych usług, HealthGuard oferuje wsparcie dietetyka oraz spersonalizowany dobór suplementów opartych na wysoko przyswajalnych składnikach, które nie obciążają wątroby czy przewodu pokarmowego.

Warto przeczytać: Medyczny Whatsapp od Doctor.One. Rozmowa z Maciejem Malendą, współzałożycielem startupu

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.