Venture Incubator

Venture Incubator

2008-08-06
Inkubator ma za zadanie wspierać projekty/produkty internetowe i pomóc im w osiągnięciu sukcesu. Nasze bezpośrednie działania i zaangażowanie będzie wpływać na zwiększenie wartości inkubowanych produktów.
Fundusz INVENO

Fundusz INVENO

2008-08-05
INVENO Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych będzie jednym z pierwszych w Polsce funduszy wyspecjalizowanych w inwestycjach w innowacyjne małe i średnie przedsiębiorstwa.
Centrum Innowacji FIRE

Centrum Innowacji FIRE

2008-07-23
CI FIRE jest ekspertem w zakresie łączenia osiągnięć nauki z praktyką gospodarczą poprzez wspomaganie rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw. Ze względu na bliskie kontakty z polskim środowiskiem naukowym.
Business Angel Seed Fund

Business Angel Seed Fund

2008-07-07
Business Angel Seedfund to fundusz kapitału zalążkowego, finansujący rozwój firm innowacyjnych we wczesnej fazie rozwoju. Nie jest to typowy fundusz inwestycyjny, gdyż kapitał zapewniają inwestorzy prywatni.
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

2008-07-05
PARP jest agencją rządową podlegającą Ministrowi właściwemu ds. gospodarki . Zadaniem Agencji jest zarządzanie funduszami pochodzącymi z budżetu państwa i UE.
Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości

2008-07-05
AIP to instytucja zmierzająca do rozwoju przedsiębiorczości wśród młodych Polaków. AIP to największa sieć akademickich inkubatorów przedsiębiorczości w Europie.

Pit 2016

Czy wiesz, że...?

65 proc. małych firm deklaruje korzystanie z internetowego dostępu do konta bankowego
POLECAMY
20 najdroższych domen na świecie w roku 2016
Właściciela zmieniły m.in.: Broker.com, Rate.com i Quick.com.

Bonnier Business Polska