Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

50 mln zł trafi do przedsiębiorców z Dolnego Śląska

Małe i Średnie firmy z Dolnego Śląska będą mogli otrzymać wsparcie na rozwój. Rozdysponowana zostanie kwota 50 mln zł, która pochodzi ze środków unijnych i budżetu państwa.

Bank Gospodarstwa Krajowego przeznaczy środki dla przedsiębiorców z Dolnego Śląska. Udzielane będzie wsparcie na rozwój mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw, a także pożyczek na założenie firmy przez osoby bezrobotne. Łącznie BGK na ten cel planuje przeznaczyć 50 mln zł, które pochodzić będą ze środków unijnych i budżetu państwa.

Dotychczas BGK w ramach podobnych programów udzielił blisko 1,3 tys. umów pożyczkowych i poręczeniowych na kwotę przekraczającą 123 mln zł. Maksymalna kwota pożyczki, którą można otrzymać wynosi milion złotych.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.