Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Druk wizytówek – zaprezentuj swoją firmę w profesjonalny sposób [materiał partnera]

Druk wizytówek to niezbędna czynność w przypadku prowadzenia biznesu –  świadczy bowiem o pełnym profesjonalizmie firmy, bywa też skuteczną formą reklamy. Czy wiesz, że wybierając wyjątkowe wizytówki, zwiększasz swoją szansę na sukces?

Wizytówki firmy to najlepszy sposób na pozostanie w pamięci odbiorców oraz sposób na wypromowanie biznesu. Jest to także element strategii, która czyni firmę znacznie bardziej profesjonalną w odbiorze, co automatycznie przekłada się na zwiększenie chęci korzystania z usług, które oferuje. Decydując się na podjęcie kroku, jakim jest druk wizytówek, warto zwrócić uwagę na ich estetyczne wykonanie. Nie ograniczaj się do najprostszych rozwiązań – wysoka jakość druku to nie jedyne, co możemy ci zaproponować!

Wizytówki online – postaw na wygodę podczas druku wizytówek

Druk wizytówek bez wychodzenia z biura? To prostsze, niż ci się wydaje! Nie musisz tracić czasu i szukać profesjonalistów w dziedzinie druku – możesz zlecić to zadanie online z dowolnego miejsca, w którym aktualnie się znajdujesz. Zamów wizytówki dla swojej firmy w prosty i wygodny sposób, wysyłając jedynie ich własną koncepcję. Czas realizacji? W ciągu zaledwie kilku dni otrzymasz gotowe zamówienie na podany przez siebie adres. Twoja firma będzie w pełni gotowa na podbój rynku, a wizytówki drukowane w profesjonalny sposób z pewnością jej w tym pomogą.

Wizytówki drukowane cyfrowo – rób wyłącznie dobre wrażenie

Wygląd wizytówek to niezwykle istotna kwestia, która ma ogromne znaczenie w procesie pozytywnego odbioru twojej firmy. Dzięki ich atrakcyjnej formie możesz skutecznie zachęcić potencjalnych klientów do skorzystania z oferowanych przez twoją firmę usług. Możesz zdecydować o całkowitym wyglądzie swojej wizytówki – wybierz rodzaj papieru, z którego zostanie wykonana, a także jej kolor. Twoja wizytówka może zostać pokryta folią mat, błyszczącą, folią soft touch, a nawet lakierem UV. Ciekawym rozwiązaniem będą także nowoczesne wizytówki z zaokrąglonymi narożnikami.

W naszej drukarni dostępne są różne rodzaje wizytówek, które możemy wydrukować dla twojej firmy:

  • MultiLoft – wizytówki złożone z 3 warstw, aż trzykrotnie sztywniejsze niż pozostałe, klasyczne rodzaje. Posiadają barwny środek, natomiast papier zastosowany na zewnętrznej warstwie może mieć wybraną przez ciebie fakturę zwiększającą atrakcyjność wizytówki. Dzięki opcji pełnej personalizacji świetnie nadają się dla każdej z branż;
  • Wizytówki składane – idealne, jeżeli chcesz zawrzeć na wizytówkach coś więcej niż podstawowe dane swojej firmy. Możesz umieścić na nich grafikę lub kod QR, decydując o tym, na której z 4 stron ma się znaleźć konkretny element. Do wyboru masz aż 16 podłoży, dzięki czemu z pewnością zaprojektujesz wizytówkę zachęcającą do skorzystania z usługi oferowanej przez twoją firmę;
  • Wizytówki premium – pozwolą ci zrobić doskonałe wrażenie na każdym kliencie oraz partnerze biznesowym. Wizytówki tego rodzaju mogą zostać dwustronnie pokryte folią matową lub zyskać szlachetny odcień srebra bądź złota. Oczekujesz ciekawszego efektu? Zastosowanie wypukłego lakieru UV 3D zapewni pozytywne wrażenia, które na długo zostaną zapamiętane. Taki format wizytówek jest wyjątkowo elegancki i wyjątkowo pasuje dla każdej firmy, która pragnie podkreślić swój profesjonalizm.

Postaw na profesjonalizm i zdecyduj się na druk wizytówek z prawdziwego zdarzenia! Zrób najlepsze pierwsze wrażenie, które w biznesie jest najważniejsze. Zamów wizytówki online, co pozwoli na oszczędność czasu, a już po kilku dniach roboczych od złożenia zamówienia będziesz mógł zaprezentować je światu.

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.