Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Orange Flex dla Firm – czym wyróżnia się na tle innych ofert?

Orange Flex dla Firm to nowoczesna sieć komórkowa w aplikacji mobilnej. Jest kierowana do jednoosobowych działalności gospodarczych i cieszy się stale rosnącą popularnością. Czym ta oferta wyróżnia się na tle pozostałych usług komórkowych dla firm? Jakie korzyści płyną z przeniesienia numeru lub zamówienia nowego w Orange Flex dla Firm? Sprawdzamy największe zalety tej usługi!

Telefon na firmę bez abonamentu w Orange Flex dla Firm

Jednym z największych atutów Orange Flex dla Firm jest całkowity brak długotrwałych zobowiązań. Przedsiębiorca nie wiąże się umową abonamentową, a tym samym zapewnia swojej firmie większe bezpieczeństwo finansowe. W razie gorszego miesiąca czy opóźnienia płatności za fakturę przez kontrahenta można zwyczajnie przełożyć opłacenie usług komórkowych na później. Jak to działa?

Użytkownik wybiera jeden z 5 Planów odnawialnych co miesiąc. Jeżeli w kolejnym okresie rozliczeniowym nie będzie chciał korzystać, to wystarczy, że zrezygnuje z usługi. Płatności wykonuje online, z poziomu aplikacji – BLIK-iem lub kartą płatniczą. A jeśli potrzebuje również telefon na firmę bez abonamentu, to może go kupić za gotówkę w Sklepie Flex, również dostępnym w apce.

Orange Flex dla Firm to pełna swoboda wyboru

Orange Flex dla Firm pozwala przedsiębiorcy nie tylko na rezygnowanie z usług, gdy akurat ich nie potrzebuje. Umożliwia również zmianę Planów nawet co miesiąc, czyli przed każdym nowym okresem rozliczeniowym. Różnią się one między sobą liczbą GB do wykorzystania – jeśli na długi wyjazd służbowy przyda się nawet 150 GB, to przedsiębiorca będzie mógł wybrać największy Plan. Jeżeli za miesiąc jego potrzeby zmaleją, będzie mógł wybrać niższy pakiet. Pełna swoboda!

Kontrola nad firmowymi wydatkami w Orange Flex dla Firm

Jednoosobowa działalność oznacza, że na głowie jednej osoby spoczywa ogrom obowiązków. Do najważniejszych należy oczywiście pilnowanie finansów firmy, a każdy dodatkowy wydatek to nowa faktura do zaksięgowania. W Orange Flex dla Firm przedsiębiorca nie musi pilnować dziesiątek e-maili czy pism z fakturami. E-faktura za wszystkie zakupy podejmowane z poziomu aplikacji znajdzie w jednym miejscu, właśnie w apce.

Co więcej, sieć umożliwia dodawanie swoich bliskich, znajomych lub współpracowników do tak zwanej Rodziny Flex. To grupa użytkowników numerów w Orange Flex, która otrzymuje administratora odpowiedzialnego za opłacanie Planów i usług dodatkowych. „Głowa” Rodziny nie tylko utrzymuje pełną kontrolę nad wydatkami jej członków, ale też może zażądać poproszenia ją w aplikacji o zgodę na wykonanie któregoś z zakupów. Dzięki swojej elastyczności Orange Flex to także świetna oferta dla osób prowadzących działalność sezonowo, np. w gastronomii w wakacyjnych kurortach.

Obsługa firmowych numerów bez wychodzenia z domu z Orange Flex dla Firm

Aplikacja Orange Flex to prawdziwe centrum dowodzenia usługami komórkowymi. Administrator zarządza wszystkimi numerami z poziomu swojej aplikacji mobilnej. To w niej wybiera Plany czy usługi dodatkowe, a także je zmienia, rezygnuje z nich czy je opłaca. Jeśli chce sprawdzić, ile GB netu zużył któryś z członków Rodziny, to nie musi wnioskować o wyciągi – wszystko widzi w apce. Bez wizyt w salonie, bez dzwonienia na infolinię, bez wychodzenia z domu, biura czy miejsca pracy.

Orange Flex dla Firm to zatem pełna swoboda, ogromna oszczędność czasu i zwiększone bezpieczeństwo wydatków przedsiębiorstwa. A z kodem promocyjnym FLEX możesz skorzystać z miesiąca dowolnego planu za 1 zł!

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.