Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Do 2 mln zł na start-up od funduszu Sebastiana Kulczyka

Wczoraj w siedzibie Campus Warsaw ogłoszono nową inicjatywę skierowaną do innowacyjnych projektów we wczesnej fazie rozwoju. Za projektem inCredibles, który zakłada 1-2 mln inwestycji w pojedynczy start-up stoi Sebastian Kulczyk. Budżet nowego podmiotu inwestującego w polskie przedsięwzięcia wyniesie 60 mln USD. 

O tym, dlaczego powstała inicjatywa inCredibles, jakich projektów poszukuje oraz na jakich zasadach udzielane będzie wsparcie w rozmowie z dziennikarzami „Pulsu Biznesu” opowiada Sebastian Kulczyk.

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
karol 18 maj 2018 (15:15)

Oby takich inicjatyw jakie podejmuje S.Kulczyk bylo wiecej.