Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Młodzi przedsiębiorcy stworzyli biznes, który podbił rynek zegarków

Jak stworzyć markę własnych zegarków i sprawić, by w rok podbiły one rynek? Jak prowadzić biznes gdy ma się dwadzieścia kilka lat? I wreszcie, czy precyzja musi dużo kosztować? O to wszystko zapytaliśmy dzisiaj duet MIUGO czyli Kasię i Patryka.

 

 

– Prowadzimy już ten biznes od ponad roku, prężnie się rozwijamy z miesiąca na miesiąc i właściwie realizujemy nasze marzenia, bo to są takie zegarki jakie zawsze chcieliśmy nosić – mówi Patryk Szczypek, współwłaściciel marki MIUGO.

MIUGO to polska marka, za którą stoi młode małżeństwo – Kasia i Patryk Szczypek. Produkowane przez nich zegarki mają łączyć minimalistyczną formę i design, z wysoką jakością mechanizmu i nierdzewną kopertą. Jak mówi Kasia, założenie było proste – zegarek dla każdego. Jednak początki wcale nie są łatwe, a duet MIUGO przyznaje, że czasami trudno im dojść do porozumienia jak wyglądać ma ostateczny produkt.

– Od nas wychodzi cała koncepcja odnośnie każdego szczegółu. Indeksy, wskazówki, kolory tarcz, kolory kopert, bransolet, pasków. Pamiętam taką sytuację, gdzie zanim doszło w ogóle do wypuszczenia tych zegarków, to jak je projektowaliśmy i zastanawialiśmy się co będzie ze sobą fajnie wyglądało, to miesiąc spędziliśmy nad tym, żeby ustalić jak będą wyglądały wskazówki – mówi Kasia Szczypek, współwłaścicielka marki MIUGO.

Podział ról jest prosty – Kasia odpowiada za stronę estetyczną, a Patryk za biznesową. Teraz w planach mają podbój zagranicznych rynków.

Justyna Smolińska

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polan 31 lip 2018 (23:35)

Zegarki wyglądają bardzo fajnie, ja mam takie podobne marki Jordan Kerr teraz, ale może przy następnym zakupie rozejrzę się też za tym ;)