Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Dzięki ich biznesowi hasło „podstawić nogę” nabiera nowego znaczenia

Urządzanie mieszkania to – jak wiemy – proces wieloetapowy. Charakter danego wnętrza w dużej mierze określają meble, które do niego zakupimy. Zdarza się jednak i tak, że mimo niemal idealnej synergii kształtów i kolorów, czegoś nam brakuje. Kropkę nad i postawić można wtedy za sprawą niepozornego, acz znaczącego detalu. Przykład? Produkty oferowane przez manufakturę Daj mi nogę, założoną przez Paulinę i Łukasza. 

Kupując nową kanapę do salonu czy szafkę do gabinetu, zwykle nie mamy zbyt dużego pola manewru w kontekście personalizacji – zwłaszcza gdy w meble zapatrujemy się w dużych sklepach stawiających na masową produkcję. Wybór koloru obicia to często jedyna możliwość, którą dysponujemy.

Jednym zupełnie to nie przeszkadza, inni chcą, by wszystkie elementy wnętrza w pełni odpowiadały ich zamysłowi. Naprzeciw tej drugiej grupie wychodzą twórcy manufaktury Daj mi nogę produkującej drewniane nóżki do mebli. Jak chwalą się pomysłodawcy, czyli Paulina i Łukasz, ich produkty są dziełem ludzkich rąk, a nie maszyn.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez DAJ MI NOGĘ (@dajminoge_pl)

„Nóżki meblowe powstają w krótkich seriach, w przeciwieństwie do produktów oferowanych w innych sklepach. W Daj mi nogę tworzymy niepowtarzalne wzory, dzięki którym możliwe jest stworzenie zaskakującej i niezwykle oryginalnej aranżacji wnętrza” – czytamy na stronie manufaktury.

W internetowym sklepie Daj mi nogę do wyboru jest aż 70 modeli nóg w szerokiej gamie kolorystycznej. Producenci oferują nóżki w dwóch wysokościach, co sprawia, że łatwiej dopasujemy je do konkretnego mebla. Co więcej, sam montaż jest niezwykle prosty i nie powinien nastręczyć większych kłopotów nawet niedzielnym majsterkowiczom.

Ceny designerskich dodatków do mebli zaczynają się od 55 zł za sztukę. Poza samą nóżką w zestawie otrzymujemy także mocowanie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez DAJ MI NOGĘ (@dajminoge_pl)

Jeśli zależy nam na jeszcze bardziej autorskim i spersonalizowanym produkcie, Daj mi nogę realizuje też projekty na indywidualne zamówienie klienta.

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
andnowy 4 lis 2022 (09:46)

Zainwestuj w to, co pozwoli Ci szybciej ruszyć ze sprzedażą i generować dochód. Co wybrać najlepiej to już kwestia tego co sprzedajesz.

Duże znaczenie ma też odpowiednia współpraca z biurem rachunkowym https://capitalwork.pl/bezpieczenstwo-wspolpracy-z-biurem-rachunkowym/ Szczególnie z uwagi na skomplikowaną rachunkowość w Polsce.